Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy elefánton "lovagoltam" úgy, hogy közben az elefánt egyre kisebb lett, a végén már leért a lábam a földre?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamiről, amit csinálsz, és azt hiszed erős, és biztos alapokon nyugszik, kiderülhet, hogy koránt sem olyan erős, nagy, és stabil, mint azt az elején gondoltad.
2015. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Ez lehet egy ember például? Vagy a kapcsolat ezzel az emberrel?
2015. aug. 4. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet. Ha az illetőre, vagy a kapcsolatra vele nagyban támaszkodsz, mert erősnek tűnik, amivel haladást érhetsz el, akkor jelenthet.
2015. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt megnéztem volna.
2015. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Azt, hogy ideje fogyókúrázni.
2015. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Az álmoknak nincs semmi jelentőségük...
2015. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5: 175 cm vagyok és 62 kg, úgyhogy fogyókúrára egyáltalán nincs szükségem, soha nem is volt ;)

6: Az álmoknak van jelentőségük, de azért felesleges volt idejönnöd, hogy leírd az ellenkezőjét, nyilván aki ide ír, az máshogy gondolja :)

4: Felültettek egy nagyon magas elefántra. Féltem, hogy le fogok esni. Aztán kisebb lett az elefánt és a gondozója vagy nem tudom kije, fogta a kezem, miközben mellettünk sétált. A végére pedig olyan pici lett, hogy leért a lábam a földre.

2015. aug. 4. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Két dolgot jelenthet.

A.) Az elefántból csinálsz bolhát.

B.) A bolhából csináltál valamikor elefántot, de most sikerül talpra állni.

A B tűnik valószínűnek, hiszen a lábad a földet éri.


A lényeg, hogy mindig van melletted valaki és annak a személynek köszönheted egyik verziót.

2015. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a közelmúltban történt veled egy élmégy, vagy volt egy kapcsolatod, ami elmúlt, vagy egyre kisebb lett, de fontos volt neked, akkor ezt jelképezheti az elefánt, aki pedig a kezedet figja, egy barát lehetett, aki segít neked, melletted áll, még akkor is, ha elefánton lovagolsz.

Hogy érezted magad, mikor az elefánton lovagoltál?

Kire hasonlított a kezedet fogó ember?

Milyen gyakran álmodsz?

Ha ritkán, akkor most egy fontos dologra akar figyelmeztetni téged a tudatalattid, ha gyakran, akkor is érdemes figyelned rá, fontos dolgog derülhetnek ki.

Milyen volt pontosan a körülötted lévő táj?

Barátságos, vad erdős, kopár sivatag?

A részletek is fontosak lehetnek.


Lehet, hogy az életed egy fontos szakaszának van most vége, talán az elmúlást jelenti, hogy előbb még a csúcson voltál, most p1edig már leér a lábad, tehát most újra az egyenes talajon, az egyenesség, a pihenés szintjén vagy.

Remélem segítettem, tudd, hogy az álmaink az életünket is megmenthetik

2015. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az álmoknak van jelentőségük, de azért felesleges volt idejönnöd, hogy leírd az ellenkezőjét, nyilván aki ide ír, az máshogy gondolja :)"


Azt kérdezted, hogy mit jelent, vagy tévedek? Én leírtam, hogy nincs jelentőségük, szóval nem jelentenek semmit. :)

Amúgy, honnan veszed, hogy van jelentőségük? Én már számtalanszor álmodtam olyanokat, hogy úgy gondoltam jelenthet valamit, de nem történt semmi. Rengetegszer álmodtam brutális álmokat, amiket nem kívánok senkinek. És nem történt semmi... Ezek csak álmok, nincs bennük semmi spirituális dolog, ráadásul ezek nem fogják semmiben sem befolyásolni a jövődet.

Kíváncsi vagyok, hogy egyesek miből gondolják, hogy van az álmaiknak jelentőségük. Megköszönném, ha leírnád szerinted miért jelenthetnek bármit is az álmok, kíváncsi vagyok hogy egyes emberek miért hiszik ezt. :D

Persze, attól még hogy nem hiszek ebben, nem nézem hülyének azokat, akik szerint az álmok igenis nagy jelentőséggel bírnak.

Az, meg hogy egyesek álmukban "látják" a jövőt, az már más tészta. :)

Aki akar lepontozhat vagy elküldhet a fenébe, engem nem fog zavarni. Ettől nem leszek se több, se kevesebb. Csak a véleményemet írtam le, ami tudomásom szerint nincs megtiltva.

2015. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!