Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa volt és felzaklatott. Lehet kicsit hosszú lesz, de mintha több részletből állt volna össze, így nem tudom, hogy csak egy álom volt vagy több álom.


Szóval a vonatra tartottam a szüleimmel. Eléggé hideg és sötét volt. Autóval mentünk, viszont pont az állomás előtt jutott eszembe, hogy valamit otthon hagytam. Anyut kiraktuk valamiért a kocsiból és visszafordultunk. Apu elég mérges volt. Viszont amikor hazaértünk, akkor nem a mostani házunkhoz mentünk, hanem még a régihez, ahol éltünk. Bementem és elkezdtem keresni, amit otthagytam, de magam sem tudtam, hogy mi az. Annyira melegem volt ott bent, hogy le kellett vennem majdnem minden ruhát. Nagyon ideges voltam, hogy nem jut eszembe, mit is keresek.


Ezután volt egy gyorsabb váltás, ahol szinte semmi öltözékben baktatok a sínen vagy mellette. Nagyon meleg van, de meg akarom találni a ruháimat, mert nem akarom, hogy így lássank. Odaérek az állomásra és egy csomó ember vár a vonatra és elkezdenek bámulni. Viszont éppen befut és meglátom, hogy pár ruhám ott van rajta a vonaton és gőzölögnek. Leveszem őket, de még nem tudom felvenni, mert túl forróak. Felszállok a vonatra és egy öregasszony azt mondja, hogy rossz előjel vagyok. A ruhám még mindig túl forró ezért nem tudom felvenni.

Miután megérkezek már haza (?), az állomásra, két ismeretlen barátom vesz fel és autóval indulunk haza. A rádió szól és egy hírről van szó valami kisgyerekkel kapcsolatban. Nem igazán értettem, miről van szó.

Aztán egy tűzgömb jelent meg az égen és becsapódott a földbe. Az autó lefékezett és kiszáltunk a kocsiból, mert láttuk, hogy a lökéshullám/porfelhő (?) felénk tart. Mindenki elkezdett pánikolni és rohanni, de mintha elhalt volna az egész kilométerekkel arrébb. Arra gondoltam, hogy biztos csak valami kisebb kő lehetett. Aztán újabb tűzgömbök jelentek meg az egén, kisebbek és nagyobbak is és most már a közvetlen közelünkben is történt becsapódás. Teljesen vörös lett az égbolt.

Minden ember megpróbált fedezéket keresni, mert nem csak a tűz, de sima föld is elkezdett hullani az égből. Az utolsó kép, hogy befutunk egy épülő ház alá, de nem tartom biztonságosnak, mert bármikor összedőlhet. Ki meg nem mehetünk, mert eltalál a lehulló törmelék, kő meg föld. Aztán felébredtem, de eléggé izgatott állapotban és már nem is tudtam elaludni miatta. Nagyon élethűnek tűnt.



2015. aug. 7. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már így össze-vissza, nem jelent semmit..... (ahogy egyik álom sem)
2015. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogyha kevés ruhában/pucéran vagy az azt jelenti szégyelsz valamit.
2015. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!