Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Egy...

Mit jelent ez az álom? Egy albérletben laktam párommal; a lakás előtt, a bejárati ajtó előtt tartottam a takarómat, párnámat, amik előtt kutyaürülék volt és a takaró is olyan lett.

Figyelt kérdés

Amikor bementünk a lakásba, ott voltak annak tulajdonosai (de nem ott laktak, csak benéztek).

Bepakoltam az ágyneműt kintről és mentem, hogy feltakarítsam a kutyagumit, de akkor már nem volt ott, csak vizes nyomok, ami számomra azt mutatta, hogy valaki más közben már eltakarította.

(Amikor először megláttam a kutyakakit, dühös voltam, mert úgy éreztem, szándékosan kenték össze a cuccaimat, de amikor láttam, hogy feltakarította valaki, akkor a korábbi dühöm elpárolgott és azt gondoltam, hogy csak véletlen volt az egész.)


Nem tudom, hogy takaró, párna, miért voltak a lakás bejárata előtt.


A lakás tulajdonosai szimpatikusak voltak, de csak bár pillanatig szerepeltem az álomban.


Amúgy valójában nem lakunk albérletben!



2015. szept. 21. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a kutya volt...
2015. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De nézd a jó oldalát, a kutyaszar szerencsét hoz.
2015. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
;-)
2015. okt. 25. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!