Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy valami nagy áruházban voltunk,amit megtámadtak a menekültek.Bent ragadtunk az áruházban,nem tudtunk kijönni.A rendőrök nem tettek semmit.Hosszú ideig ott voltunk,mikor egyszer csak megérkezett valami szélsőjobboldali csoport.Az álmomban a Magyar Gárdának gondoltam őket,de nem hiszem,hogy tényleg ők voltak.Néhány emberrel kimerészkedtünk a bevásárlóközpontból és egy lovas gárdistát láttam,fekete egyenruhában.Akkor elkezdett elindulni valamerre,gondolom a menekültek ellen.Akkor megszólalt a zenei aláfestét.Egy ilyen vészjósló zene volt és megszólalt egy dal,amit talán a lovas gárdista énekelt.

"Velünk az erő

Késeket elő!"

Egész jó dallama volt.Akkor hátrafordultam és közöltem apával,hogy el akarok járni birkózni,hogy meg tudjam magam védeni.Apa azt válaszolta,hogy ő nem szereti a birkózást.



2015. okt. 15. 21:23
 1/2 anonim válasza:

a támadás valszeg a túl sok bevándorló téma miatt maradt meg.

Birkózni a csajokkal kell az ágyban

2015. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is éppen a migráns-helyzet, és a menekülés oka jutott eszembe erről. Amennyit hallani lehet a híradóban az iszlám állam támadásairól, a bombázásokról, és az ezek okozta zűrzavarokról, nem csoda, hogy vannak, akik már álmukban is nagyon hasonlót élnek át! Szerintem ezen kívül semmi jelentősége nincs!
2015. okt. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!