Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az volt az álmom hogy egyik férfi munkatársammal voltunk bezárva egy kollégiumi szobára hasonló helyre.Egy idő után egymásnak estünk (álmomban éreztem azt az erős vonzalmat) .... csók,szex... aztán hallottuk hogy valaki be akar jönni és engem minden áron el akart bújtatni ... ennyire emlékszem csak
2015. okt. 17. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a lelkifurkàtok kopogtatott..
2015. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy tisztázzuk a valóságban csak munka kapcsolat van köztünk semmi más!!
2015. okt. 17. 14:18
 3/8 anonim válasza:
Lehet hogy érzel iránta valamit és ő is beléd. Amikor meg elakart bujtatni akkormeg lehet hogy a barátnője elől(ha van neki)
2015. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háznyúlra hajtasz
2015. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*házinyúlra
2015. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia(tapasztalt vagyok ebben ilyen dolgokkal foglalkozom ) (: tetszik neked csal nem akarod eszre venni...vagy egy masik lehetoseg neki tetszel te
2015. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen van barátnője.Meg 2 gyereke is.Nekem is van párom.... Soha nem néztem úgy rá hogy ő nekem tetszik...! Azt meg nem tudom hogy neki mi a véleménye rólam.
2015. okt. 18. 14:53
 8/8 Colix válasza:
mivel a te álmod volt, neki semmi köze ehez, az hogy pont ő annak is biztos megvan az oka de lehet az az ok csak annyi hogy őt látod többet a munkában, lehet hogy csak sexre vágysz (nem azt jelenti hogy vele) csak hogy vágysz valakire, az hogy valaki jött az tényleg lehet a lelkiismereted mert tudod hogy nem szabad hiszen van párod:)
2015. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!