Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Homlokcsók a volt barátomtól....

Homlokcsók a volt barátomtól. Van valamilyen jelentése?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy ültem egy padon, egy társaságban az udvarunkon. Hirtelen megjelent a semmibôl az exem, odahajolt hozzám, majd megpuszilta a homlokomat ("eddig" sosem tett ilyet) és azt mondta: "Boldog szülinapot". Elmosolyodott és bocsánatot kért, hogy nem mondta hamarabb (2 hete volt).


4 hónapig voltunk igazán együtt, szerelmesek voltunk, de ô megijedt és elhidegült. Elérte, hogy szakítsak vele.

Mindezt kicsit több, mint fél éve történt és mostanra jutottam el odáig, hogy ne (mindig) sírjam el magam, ha az eszembe jut.


Mi lehet a jelentése a puszinak az álmomban?

Köszönöm. :)


18/L


2015. okt. 27. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mindig érzel iránta, és sokat gondolsz rá. Ezért jelenik meg az álmodban és tesz olyat, amire vágysz. Tehát felköszönt a születésnapodon (lehetséges, hogy ezt is vártad, hogy majd hátha mégis felköszönt, annak ellenére, hogy szakítottatok) és bocsánatot kér (valószínűleg őt hibáztatod a szakításért). A homlokpuszi is a törődés jele, valószínűleg szeretethiányos vagy, és vágysz arra, hogy tőle kapd meg ezt.
2015. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :))
2015. okt. 27. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A homlokon csókolás,a tisztelet,megbecsülés jelképe.


Úgy érzed,s minden bizonnyal jogosan,hogy tiszteletreméltó vagy,aki megérdemli a megbecsülést.


Exed kalandra vágyott ,de eltévesztette a házszámot.

Te többre vagy méltó!

2016. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!