Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez valamiféle üzenet lehet?

Ez valamiféle üzenet lehet?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 éve minden éjjel azt álmodom,hogy járkálok egy üres kőfaragó műhelyben,ahol apám nagyon régen dolgozott,és ami már jópár éve megszűnt... Kisgyerekként rengeteget bevitt oda,imádtam ott lenni. Nagyon meghatározó élmény volt számomra. Jóideje azt érzem, hogy ebben a szakmában lennék boldog. Egy ideig másodállásban jártam dolgozni apám egyik volt kollégájának műhelyébe,nagyon szerettem is csinálni, de az illetővel nem jöttem ki,illetve nem akart felvenni főállásban. Tavasszal próbálkozom majd a konkurenciájánál,hátha....

A kérdésem a következő: Miért lehet az, hogy tényleg több éve mindig ezzel álmodom éjjelente? Lehet ennek akár üzenet értéke is?


2015. nov. 11. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert legbelül erre vágysz, sokat gondolsz rá.ez kihat az álmodra
2015. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
Lehet vágyak kivetülése is és üzenet is. Ha szereted csinálni, akkor szerintem helyezkedj el ebben a szakmában, és a siker garantált lesz.
2015. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Imádod csinálni, meghatározó volt. Már régen rájöttél üzenet lényegére.

Mi a kérdés?

2015. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!