Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy hetek óta...

Mit jelenthet, hogy hetek óta egy ismeretlen sráccal álmodom? 16/L

Figyelt kérdés
Aprócska jelenetek, mindegyikben járunk, mindig ugyanaz a srác. Meg mernék rá esküdni, hogy még soha nem láttam... Mit jelenthet ez?

2015. dec. 11. 17:07
 1/4 Legoman ***** válasza:

Hogy néz ki a srác az álmodban?

Mindent írj le róla. Milyen a szeme, haja, teste stb. Hogy szokott viselkedni veled, és másokkal álmodban? stb.

2015. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Világosbarna haja és szeme van, hozzám képest elég magas (nem nehéz, nem vagyok egy égimeszelő), sokszor (tudom, hülyén hangzik) kávéillata van.

Viselkedésre nagyon előzékeny és udvarias, de közben meg az a típus, akivel el lehet viccelődni és belefér, ha kölcsönösen szívjuk egymás vérét. A legerősebb emlék ezekből az álmokból a hangja, még sosem hallottam a valóságban...

2015. dec. 11. 17:23
 3/4 Legoman ***** válasza:

Szerintem te sokat gondolkozol azon, hogy milyen számodra az ideális fiú. Ezt tükrözik az álmaid.

Én úgy vélem, hogy:

Nagyon vágysz jelenleg a szexualitásra, és netán azon is elgondolkoztál, hogy milyen lenne, ha lenne egy gyereked.

Te magad nagyon aktív vagy, és mindig jó a hangulatod. Nehéz téged lelombozni.


Az álmod többi része jellemzi az elképzelésedet róla (amit leírtál).


Én ezt hámoztam ki belőle. :)

2015. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet viszket. :d
2015. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!