Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Írna pár dolgot az alvajárásró...

Írna pár dolgot az alvajárásról egy olyan ember akivel mág megtörtént?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

10 évvel ezelőtt volt az utolsó eset. Mindig nehéz élethelyzetben. Háromszor történt olyan, hogy fel is ébredtem, miközben úton voltam. Nagyon riasztó, hogy az éjszaka közepén olyan helyen találod magad, ahol nem kellene lenned és nem tudod, hogy kerültél oda.

Az többször megesett, hogy álmomban felültem, beszéltem, gesztikuláltam, vagy tényleg mászkáltam a lakásban, de valamelyik családtag vissza küldött az ágyamba, de ezekre nem emlékszem.

2016. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan történt, hogy pontosan tudtam, mi történik, és azt is, hogy nem vagyok ébren, de a lábaim önműködővé váltak. Nem tudom, ez pontosan minek minősül, de érdekes volt. 2-szer történt meg, az egyik esetben nagyon új helyen és új helyzetben voltam, a másik esetben nagyon ki voltam merülve.
2016. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Velem az volt, hogy néha megjellennek képek, mármint az ,amit lkátnom kellene, hogyha kinyitném a szemem. Olyan 0,20 másodperceszek votlak, de votl 2 másodperces is, és akkor ne mtudom irányítani magam ,egyszerűen csak nézem. Aztán letelepedek valahova, majd alszok :D De valaki mindig visszaküld, mintha ébren lennék beszélek is, de nem érzékelek semmit, nem is emlékszem.
2016. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Semmire nem emlékszem. De egyértelműen látszott, hogy felkeltem, valamit csináltam (kikapcsoltam a vekkert, meg ilyenek, basszus!). De nem emlékszem. Pár másodperces tevékenység volt nyilván, nem mászkáltam vagy ilyesmi, de ijesztő így is.
2016. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%

ez körülbelül 5-6 éve történt meg velem.

Hajnal 2 körül lehetett. Kertes házban laktunk, de emeletes ház volt. Kikeltem az ágyból, elindultam le a lépcsőn, pizsamában. Mindig az ajtóban hagytuk a kulcsot, így egy fordítással ki is nyitottam, majd kisétáltam, és elindultam volna a szomszédhoz...:) az udvaron belül volt járda, ott tértem teljesen magamhoz:D megjegyzem, hogy egy...furcsa állapotban voltam; a szemem nyitva volt, de mégis mintha aludtam volna, de láttam mindent, de fel csak utólag fogtam fel :D érdekes egy eset volt, a szomszédom valószínűleg szívbajt kapott volna :) azóta semmi hasonló eset nem történt.

2016. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Gyerekkent velem is gyakran megtortent. Iskolastaskaval pizsomaban mezitlab edesapam a szomszed elol hozott vissza, gyakran felultem, beszeltem, stb.. ez nagyreszt a zaklatott,stresszes idoszakoknak tudhato be, felerosodik telehold idejen, az alvasnak azon szakaszaban, ahol mely alomban aktivalodik a motorikus idegrendszer. Ebbol az alapotbol kizokkenni traumakent hat az agyra s kesobbiekben az alom es valosag osszemosasa gyakran fennallhat.


meg lehet elozni a lefekbes elotti lezarasal, amikor elengedek mindent ami a multtal kapcsolatos es felkeszulok az ujaszuletesre. Erdemes kimerni a vizereket es ugy fekudni h ne legyenek hatassal rank. A macskak is jo detektooooook. Ahova fekszenek ott ne legyen a fejed ha ok nincsenek ott. Ezenkivul a sok radiofrekvencia, szerbezetben felhalmozott idegmergek (pl izfokozok) is hozzasegitenek a zavarhoz. Lefekves elotti tv, telefon, szamgep is osszezavarja az agyat, egy nyugtato zene, vagy jo konyv, kellemes illatok, szereto oleles pedig megved az ilyem esetektol.


egeszseget!

2016. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoloking05 válasza:
100%
Velem ilyan volt h megaltam. Az utàn felakadt szemmel oda àlltam anyàm elé és csak àlltam és ott felkeltem. Össze vissza szartam magam (hajnali 3)
2016. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!