Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmaimban...

Mit jelenthet az álmaimban többször is megjelenő hullám, cunami?

Figyelt kérdés
Mostanában ár vagy négyszer-ötször legalább megjelent az álmaimban. Mindig nagy hullám, és általában menekülnék előle, vagy azon gondolkozok, hogy mit csináljak, hogy ne legyen semmi bajom. Van, amikor elér, és alábukok, volt, amikor fel tudtam mászni egy faházba, és pont a lábam alatt folyik el, van, amikor bejön a házba, volt, amikor próbáltam még távolról a gondolataimmal megállítani, és sikerült is. Volt, hogy feküdtem a vízben, és valaki szólt, hogy jön a hullám, ezért kimásztam.
2016. febr. 4. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy probléma az életedben olyan méretűre hízott, vagy hízik a közeljövőben, amivel szemben már nem tehetsz semmit, így elborít. Főleg ha nem vagy tisztában a problémával, vagy a súlyosságával.
2016. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Jajj nem kellet volna annyit kábszizni :)
2016. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!