Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha megjelenik álmaimban egy...

Ha megjelenik álmaimban egy nő az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Oké, ez a kérdés így elég hülyén hangzik, de...Az a helyzet hogy jómúltkorában, kb. 1 hónapja néztem egy filmet, és volt benne egy színésznő(mily' meglepő mi?) akit amikor megláttam gyakorlatilag lefényképeztem a szememmel, és hiába volt vége a filmnek órák óta, hiába foglaltam el magam ezzel-azzal, szinte minden órában legalább egyszer láttam magam előtt. Utána pedig még aznap éjszaka vele is álmodtam. És két nap múlva újra. Mivel ilyen még nem volt, gondoltam hogy csak biztos nagyon megkívántam vagy ilyesmi, ezért maszturbáltam is rá egyet, és aznap este nem is álmodtam vele, de az azutánin megint. És azóta még vagy 4x-5x kb.

Jah, és fontos, soha nem szexelek vele álmomban vagy ilyesmi, hanem csak így tök természetesen lógunk ahogy a haverjaimmal meg az ex-csajaimmal csináltam. Mozizunk, iszogatunk ilyesmik.

Mivel én nem igazán értek az álomfejtéshez, de érdekelne hogy ez a leányzó és a többszörös visszatérése jelenthet-e valamit.

Eddig még 2-nél többször soha nem álmodtam olyan emberekkel akikkel személyesen nem találkoztam csak filmben láttam őket. Ezért érdekelne hogy jelenthet-e valamit. Lehet hogy ő az igazi, vagy az igazi úgy fog kinézni mint ő? Vagy csak a szemei lesznek olyanok? Mert elsősorban azok a tekintetek bűvöltek el.

Na mindegy, akinek van tippje kérem írjon.



2016. febr. 12. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álom annyit jelez,mint amit így szoktak mondai:"Álmaid nője".Egy eszménykép,akire ráaggat pszichéd egy csomó olyan tulajdonságot,amit elvársz egy jövőbeli társadtól.

Jól gondold meg!Te egy álombeli pasi vagy,vagy egy valóságos?Egy álmot érdemes kergetni,vagy megtalálni a valóságost?Egy év múlva változni fog álmaid nője,s akkor melyiket fogod kergetni?

2016. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez egy érdekes felvetés.

Hát...az a helyzet hogy én már annyiszor találkoztam olyan lánnyal akit álmaim nőjének hittem hogy most már éppenséggel ráérek várni amíg valahogy összeakaszkodom az igazival. Szóval én nem futok egyik után sem, hisz az "igazi" elvileg megvár. (Ezt szokták mondani, vagy valami ilyesmit. :D )

2016. febr. 13. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!