Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kritály tisztán látom az...

Kritály tisztán látom az álmaimban azokat a dolgokat, amiktől rettegek. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Persze értem,hogy az agyam megoldást "próbál" üzenni,hogy nincs menekvés a probléma elől,de már 4. alkalommal álmodok egy általam gyűlőlt személyről,aki hamarosan megint a minden napjaim része lesz.(Egyetem,nem sokára ami osztályunkba fog járni)

Okkal pánikolok ezen már azóta,mióta megtudtam,hogy ki lesz az új tag mivel..régen is osztálytársak voltunk és lány létére rengeteget piszkállt és a sárga földig tiport.

Lehetséges,hogy ennyire betokosodott a tudat alattimban ez a félelmem?Az eddigi álmaimban,mindig azt láttam,ahogy megérkezik hozzánk,és mindig más verzióval találtam szembe magam,rengeteg véglet közötti átmenetet krdállt már az agyam,a kedvestől az agresszívig.(Mármint ahogy viselkedni fog velem) Görcsösen próbálok megoldást taláni?



2016. febr. 14. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen egyetem az, ahol osztályok vannak?
2016. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon tanulok.
2016. febr. 14. 12:00
 3/7 veterán vas ***** válasza:
42%

Vagy túl élénk a fantáziád, vagy nagyon sok az agyadban az "üresjárat". Esetleg mindkettő.


Keress magadnak valami értelmes időtöltést, elfoglaltságot.

/tanulj, dolgozz, barátkozz, sportolj, barkácsolj....../

2016. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:

Normális dolog, amikor valamitől félsz és ez a félelem megjelenik az álmodban.

Gondolom görcsölsz a dolgon, és ezért.

Ha elkezdene megint piszkálni, ne hagyd magad. Az ilyen emberek csak a gyengébbekkel kezdenek, mert az erősebbel szemben nem bírna. Kérdezd meg, miért csinálja, ha tud normális választ adni, akkor esetleg érdemes elgondolkodni ezen. Ha csak hümmög, vagy kitér, akkor vágj vissza neki, vagy építsd le annyira, hogy ne foglalkozzon veled.

A gyűlölet nem jó megoldás, mert ezzel saját magadat vágod taccsra, meg pörögsz a dolgon, feleslegesen. Plusz ez még szítja is a tüzet, mert ez az ember pontosan érezni fogja, hogy hogy állsz hozzá.

2016. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti,hogy ezt a problémát meg kell oldanod!

Néhány ötlet,a megoldáshoz:

Csak azért,hogy ártson valakinek,kevés ember gonoszkodik.Gonoszkodásának oka van.

1. Primitív ok,azért,hogy vele foglalkozz.(A bébi,s az öregember berezel,hogy foglalkozzanak vele.)Foglalkozz vele annyit,hogy tele legyen veled a hócipője!

2.Kissebbségérzésének ellensúlyozása olyanon keresztül,akitől nem kell várnia válaszcsapást.Cáfolj rá intelligens módon.(Iróniával.)

3.Valakire emlékezteted,akin nem tölthette ki bosszúját.Ezt csak türelmes kommunikációval lehet helyretenni.

Ha többet írsz a macerák jellegéről,többet segíthetek.

2016. febr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. típusú ok esetén az iróniával való visszavágásnál szebb megoldás,ha jól elhelyezett,és rendszeres dícséretekkel, helyreteszed önértékelését.Vigyázz ezzel a megoldással,mert könnyen belédszerethet a csaj!
2016. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

kristáj tisztáán?

mint eggy szellem senki más csak én egyedül a világ ellen?

2016. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!