Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Rendszeresen...

Mit jelenthet? Rendszeresen visszatérő álom, mindig azzal a személlyel aki épp tetszik.21/L Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szinte minden éjjel álmodok, és a legtöbbre tökéletesen emlékszem is. Gyerekkori álmaim is elevenen élnek bennem a mai napig. Olyan is gyakran előfordul hogy álmomban rájövök hogy álmodok, és olyankor tudom hogy bármit megtehetek, és hogy nemsokára ébredés...és olyan is hogy félálomban vagyok és nemtudok megmozdulni, se felébredni, szintén tisztában vagyok ilyenkor vele hogy álmodok.Tudom hogy hihetetlenül hangzik, főleg azok számára akik ritkán álmodnak és hamar el is felejtik, de van ilyen (sajnos/nem sajnos) és elég durva tud lenni. De ez most csak annyiban lényeg, hogy megértsétek kicsit, mennyire intenzív számomra egy álom, van hogy napokig a hatása alatt vagyok.

Régebben is álmodtam már ilyet, akkor is ugyanabban a helyzetben voltam, odavoltam egy személyért, akivel jóba is voltunk, de sokszor öltük is egymást. Álmomban belelökött egy üvegasztalba aminek a szilánkjai úgy összevagdostak hogy mindenhol véreztem és borzalmasan fájt. Az egésznek volt egy nagyon baljós légköre és hangulata, úgy riadtam fel és konkrétan még éreztem a kezemen a vágásokat pár mp-ig. Most, évekkel később ismét ebben a helyzetben vagyok az illetővel akivel álmodtam, és álmomban rádobott a lábamra valami üvegszobrot ami összetört és a szilánkok összevagdosták a lábamat ami borzalmasan vérzett. Ezen a kettőn kívül is voltak még hasonló álmaim de ez a kettő ami a legélénkebben megmaradt bennem.

Lehet bármi jelentése? Az álomfejtés nem az én műfajom, véleményem szerint csak a tudatalatti dobálja összevissza az emlékeket elénk alvás közben, de azért érdekelne pár vélemény. :)



2016. febr. 24. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Ezt az alvás módot tudatos álmodásnak vagy paralízisnek hívják.Attól függ hogyan aludtál.Voltak rá jó példák.

Hát az álom jelentésével még én sem vagyok tisztában.Ha volt valami rosz tapasztalat vele vagy valamilyen lelkiismeret furdalásod támad akkor az álomban is jelentkezhet.A vagdosás szerintem ezt jelentené.

2016. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, amivel az illető a "való életben" fájdalmat okoz neked? Ezt próbáld megfejteni, majd vele megbeszélni, talán segít!
2016. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!