Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mielőtt 12 éves lettem volna,...

Mielőtt 12 éves lettem volna, előzző nap nagyon furcsát és számomra ijesztőt álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az bolt az álmom, hogy anyukám szekrényében találtam egy gyönyörű vörös színű ruhát, ami pont jó volt rám, ezért elkértem anyutól, hogy had legyen az enyém. Nem nagyon akarta odaadni, de annyira kérleltem, hogy megkaptam. Le sem vettem, annyira imádtam, de esténként gonosz vámpírrá változtam töle, és utánna leültem a tükröm elé, és láttam benne a gonosz, vörös szemű vámpír énemet, mellette pedig a kedves énemet rózsaszín rövidujjúban és fekete cicanadrágban. Ott ültem és ijedten néztem a tükröt, aztán megjelent anyukám egy szép fehér ruhában, olyan volt mint egy angyal, és azt mondta hogy jöjjek vele, vele mentem. Kivezetett az udvarra, ahol az udvar egyik fele sötét és ijesztő volt, a másik fele meg ugy nézett ki, mint ha egy átjáró lenne a mennyországba, világított és csodaszép volt. Azt mondta anya: ,, gyere velem a fény felé, vagy maradj az örök sötétségben..." azzal belépett a fénybe, én meg sírva utánna ordítottam, hogy ,,váááárj!" utánna felébredtem. Mit jelenthet ez? 😥

2016. máj. 8. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezek után gondolom, hogy kis lány (tini / nő) vagy és nem kis fiú:)


Azt jelenti, hogy a választás a tiéd.

2016. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen 13/L vagyok. De jelenthet valamit az, hogy pont a 12. szülinapom előtti napon álmodtam ezt?
2016. máj. 8. 12:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez hány napja volt? Azóta álmodtál, vagy történt valami?
2016. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez tavaly január 21.-én volt. Azóta igen, álmodtam mást is. Pl.: hogy egy meztelen 80 éves tata kerget és meg akar dugni. Vagy most este azt álmodtam hogy nagyon fáradtan fekszem az ágyamban, apa meg valamit magyaráz, én meg olyan fáradt vagyok hogy nem is értem amit mond.
2016. máj. 8. 12:40
 5/12 anonim ***** válasza:

De sikerült meglógni a tatától, ugye?

És hogy lett vége? Mit csináltál, amikor felkeltél?


Az utóbbi álmodnak több jelentősége van, mint a papának.

A tükörben most mit látsz?

2016. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugalom megfelelő koncentrációval az álmok irányíthatók. Ebből következik hogy misztikus jelentésük nincs bár pchihológiai van. De mivel nem vagyok pszchihológus inkább nem próbálok meg következtetéseket levonni.
2016. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A tatásnak nem lett semmi vége, az egész az volt csak hogy menekülök előle. A tükörbe pedig utoljára akkor néztem bele álmomban. A valóságban pedig magamat látom. :)
2016. máj. 8. 19:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Amikor felkeltem, akkor meg éppen bőgtem (?)
2016. máj. 8. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy túl sok vámpíros filmet nézel / könyvet olvasol.
2016. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vámpíros filmeket nézni/könyveket olvasni. Szerintem még nem láttam/olvastam egyet sem.
2016. máj. 8. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!