Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szinte minden éjjel rosszat...

Szinte minden éjjel rosszat álmodok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Jó álmokra már nem is nagyon emlékszem. Általában visszatérő rémálmaim vannak:

-Éjszaka van és valaki bújkál a házban, nekem pedig meg kell találnom. Ezek a legrosszabb álmaim.

-Kiutálnak egy közösségből minden ok nélkül. Például osztályból vagy baráti körből. Ilyenkor sírok az álmomban, hogy miért teszik ezt velem, de senki nem figyel rám.

-Nincs rajtam ruha és úgy mászkálok az emberek között, szégyenkezve.

-Megyünk át a hídon, de az leszakad.

Ezeket álmodom általában, de nem tudom, mit tegyek, hogy újra normálisan aludjak. Szerintetek ezeknek van valami jelentése, lehet a sok stressz/szorongás miatt? 18/L



2016. máj. 9. 03:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ezek az álmok általában a szorongásra utalnak. De jelentésük is lehet, amik eléggé komplikáltak. Délután megírom őket!:)
2016. máj. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 Még kihagytam azt, hogy az olyan álmok is gyakoriak, amiben üldöznek.
2016. máj. 9. 03:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizikailag fáradtan, szellemileg szorongással teli fekszel le aludni.
2016. máj. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Gyerekként folyamatos rémálmaim voltak, de kamaszkoromra megtanultam harcolni a szörnyek ellen és onnantól már csak simán rossz álmaim vannak.


34 vagyok, de sose volt szép álmom :(

2016. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem több mint egy hónapig minden nap rémálmaim voltak. De már annyira megszoktam őket, hogy nem is zavart. Olyan nyugodtan aludtam, mintha jót álmodnék :D


Amúgy nekem vitaminhiány miatt volt. D vitamint szedtem és elmúlt. Elvileg a hiánya szorongást is okozhat...a szorongás meg hülye álmokat.

2016. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagy érzelmileg kiegyensúlyozott.
2016. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az álmaid szégyenérzésedre utalnak,illetve bizalmatlanságodra a kapcsolataidban.

A szégyenérzeted abból ered,hogy nem vagy megelégedve önmagaddal,s az,hogy szüleid spóroltak a pozitív megerőssítéssel,a dícsérettel.("A dícséret az olyan nálunk,mint a fehér holló"-mondja a dal.)

Kapcsolati problémád a "fekete-fehér"szemléletből eredhet.(Mivel nagyon vágysz mély kapcsolatra,túl sok bizalmat adsz a kiválasztottnak,majd amikor rájössz,hogy ő is hibázó ember,tiltólistára teszed,s mást választol,akiben ismét csalódsz.stb.)

Ne várd mástól,s magadtól,hogy tökéletes legyen!Embernek lenni,maradni tanulni kell egy életen át!

2016. máj. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!