Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha azokat a...

Mit jelenthet, ha azokat a dolgokat, amelyeket a való életben nem merek megtenni, ugyanaz megtörténik az álmomban és ott sem merem megtenni?

Figyelt kérdés
Mit jelenthet ez?

2016. máj. 14. 00:56
1 2
 1/12 Fish1 ***** válasza:
100%
Azt, hogy félsz attól a dologtól. Mi ez pontosan, és miért félsz tőle?
2016. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
1: ezt úgy kérdezed mintha valami terapeuta lennél. Egész egyszerűen mindenki fél valamitől.
2016. máj. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fish1 ***** válasza:
2: igen, mindenki fél valamitől. Amikor ez valakit elkezd zavarni, vagy kérdéseket vet fel, akkor túl is lehet lépni a félelmeken. :)
2016. máj. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az egyes kérdése.

Álmomban nem mertem megcsalni a páromat. Szerintem ez nagyon jó megközelítés

2016. máj. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Legoman ***** válasza:

Azt figyeld meg álmodban, hogy miért nem mered megtenni.

Mi az, ami meggátol benne, és hogy mit érzel közben stb.

Az álmodban valószínű ott van a kiváltó ok.

2016. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az okát tudom, hogy mi. Az önbizalomhiány, való életben is és az álmomban is ez az ok, amiért nem merek megtenni bizonyos dolgokat..
2016. máj. 14. 22:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt jelentheti,hogy olyan erős erkölcsi,vagy félelem gátlásod van a dolog megtétele ellen,hogy azt,csak a körülmények sodrásában,vagy tudatmódosítószer hatása alatt tudod megtenni.(Nem javaslom,mert utána sok harcod lesz önmagad ellen.)
2016. máj. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Legoman ***** válasza:

Akkor az önbizalomhiányodat kell megszüntetni.

Jársz valamilyen közösségbe (például sportolni)?

Ha elkezdesz járni egy olyan (vegyük a fent említett példámat) sportra, amiben jó vagy, akkor az is jelentősen megnöveli az önbizalmad.

2016. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Járok, országos 2. vagyok, de még nem tapasztaltam, hogy ettől jobb lenne,meg szerintem attól, hogy valamilyen sportban jó vagyok, más dolgot miért mernék megtenni, vagy miért nem félnék tőle? Bátori Zoltán egyetértek, és tudatmódosítószerrel hiába teszek meg bármit is , nem ér semmit.
2016. máj. 15. 22:00
 10/12 Fish1 ***** válasza:
Önbizalmat sikerélményekkel tudsz növelni. Ha olyan dolgokba vágsz bele, amiktől tartasz. Amit szívvel-lélekkel tudsz csinálni, stb.
2016. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!