Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Asztrál utaztam álmomban?

Asztrál utaztam álmomban?

Figyelt kérdés
Sziasztok,egyszer már éltem át egy asztrál utazást egy évvel ezelőtt de annyira megijedtem tőle (tudatosan csináltam) hogy többet nem próbáltam ki...ma éjjel pedig nem tudom, hogy álom volt-e, de egy nő alak (nem ember) hívott magával, elrugaszkodtam a földtől és mintha nem lenne testem "repültem", gondoltam helyekre, országokra, olyanra is ami biztos hogy nem létezik, vagy esetleg nem hallottam még róla...és ott is lettem abban a pillanatban...volt egy hely ami felett elszórtam pár vörös rózsaszirmot, amik ott maradtak a levegőben...(ez mitjelenthet?) eléggé féltem, azt tudom,hogy nem mertem lenézni. Azt mondta a női alak vagy hang, hogy ha le akarok szállni csak gondoljak rá..és már a földön ITTHON is voltam...kérdeztem tőle ,hogy ez hogy lehetséges, de arra már nem emlékszem mit mondott. Utána mondtam,hogy nem szállok fel ma éjjel többször,mert olvastam valahol,hogy ha asztrálutazunk,akkor csak mértékkel és becsüljük meg...no meg vigyázzunk vele. Tehát én álmomban mondtam saját magamnak hogy asztrálutazom...mi a véleményetek,csak álmodtam vagy megtörtént?:) 19/L

2016. máj. 30. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez lehetett a tudatalattidban folyton benne levő el akarom hagyni a testemet gondolat miatti álom is. Ne tulajdoníts ezeknek jelentőséget. Éld inkább a való, földi életet. Szeress és legyél boldog itt.
2016. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipikus álom.

A szabadságvágy kifejeződése álomban.


Mitől akarsz megszabadulni?


A papagály szabadulása ketrecéből vagy éhhalállal,vagy egy macska etetésével,potyavacsorájával szokott végződni.

2016. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak sima tudatos álom volt, nem asztál projekció
2016. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogyan sikerült 1 éve? Engem érdekelne!!
2016. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!