Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SOS! Jelenthetnek ezek az...

SOS! Jelenthetnek ezek az álmok valamit vagy megőrültem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az első az volt hogy anyukámmal new yorkba mentünk és a házban óriási patkányok voltak....apa is ott volt de kiálltunk az utcára mert ő ment haza magyarországra...megölelt minket és azt mondta hogy a csillagokban mindig velünk lesz...nagyon sírtam mikor felkeltem még akkor is....a második az volt hogy akkor már magyarországon voltunk valahol egy parasztház előtt fehér vaskerítéssel és apa akkor is búcsúzkodott de azthiszem akkor már örökre...és akkor is sírtam....a harmadikat pedig ma álmodtam és ez volt a legijesztőbb..Megérkeztünk Londonba és mindenki elkezdett fényképezni...én nem...egy idő múlva bejelentették hogy indulunk valahova...repülővel...felszálltunk a repülőre...en egy lány mellett ültem de köztünk volt egy férfi. Bejelentettek hogy meg legalabb fel oraig nem megyunk es leszallhattunk...en visszamentem fényképezni. A templomra emlékszem...azthiszem gótikus stílusú kőtemplom volt. Lefényképeztem és a tavat is....a hyde parkban volt ez az egész azt hiszem mégis a lynn tavat emlegették...

A következő kép az volt hogy egy vízzel teli üvegdobozban vagyok a tóban fejjel lefelé és ömlik befelé a víz...valaki volt ott de nem segített...lehet hogy az a ferfi volt a repülőről....Az ez utáni képben egy kútnál voltunk a tó mellett ...elbújtunk a kút mögé a repülős lánnyal mert ott volt apa...de én még mindig az üvegdobozban voltam a tó fenekén....a lány aki ott volt velem tudott az egészről...én pedig megkérdeztem tőle hogy most akkor halott vagyok? Azt felelte nem tudja le kell mennunk és meg kell néznunk...itt felkeltem és lehet hogy valamit elfelejtettem de ez volt a lényeg...még valami volt amiért a tóba kerültem de arra nem emlékszem....és a kút mögött  úgy éreztem hogy megfulladtam és szellem vagyok....nagyon sajnáltam apát és lehet hogy sírtam is.....miért álmodom mostanában ilyesmiket? És van ezeknek az álmoknak valami jelentésük/mögöttes tartalmuk? Köszönöm ha elolvastad és tudsz segíteni....15/l



2016. júl. 5. 11:02
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem tudat alatt engeded el apukádat, mint a férfit az életedben (gyermekkor), hogy magad mellé keress férfit, felnőtté válhass.

Hogy állsz kapcsolat téren?

2016. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nincsen senkim és még nem is volt
2016. júl. 5. 11:30
 3/5 Yog-Sothoth ***** válasza:

Ébren is ennyit utazol, vagy csak álmodban?

Valószínűleg nem jelentenek semmit, ezek csak álmok.

2016. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És nem is terveztél soha senkit? Lehet ettől fogsz elrugaszkodni.
2016. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Lány!

Az álmod a jelenről,és múltadról szól.Ami történik benned.


Az utazásod,az életutadat jelképezi.Életutadnak el kell hagynia édesapád életútját.Valaki mással fogod járni azt.Le kell válnod édesapádról!

Úgy ítéled meg,hogy idegen országban kell élned.


Most, akváriumban-szüleid védőburkában- élsz,s úgy érzed az nem is igazán élet.Fojtogat a védőburok,a "magzatvíz".Nemsoká megszületsz,mint NŐ.

2016. júl. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!