Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek eddig mi volt a legszeb...

Nektek eddig mi volt a legszebb álmotok amit valaha is megálmodtatok?

Figyelt kérdés

Nekem az hogy volt egy barátnőm és nagyon boldog voltam vele.Iszonyúan éreztem magam mikor reggel felébredtem,és ez hetekig rajtam maradt.

Még sosem volt barátnőm,de még az első csókomon sem vagyok túl...


17/f



2016. júl. 8. 15:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Tegnap azt álmodtam, hogy Havas Jonnal szexelek. Az elég jó álom volt.
2016. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

Teljesen egy cipőben járunk, mintha én írtam volna.


Egyébként van idő, csak türelmesnek kell lenni.

2016. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
95%

Nekem kiskoromban volt:)))

Építettem egy házat a fejemben, és minden éjszaka továbbfejlesztettem. A végére tök király lett:)

A másik meg, sokszor megálmodtam az esküvőmet:D Persze, mikor jött a vőlegény, sosem tudtam megnézni az arcát.:(

16/L

2016. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 piriiiii ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen álmom van. Meg rosszak is persze, de azt is jól élem meg.
2016. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nem tudom mer a zobis álmaiba ameik folytatódik az egész menő, de a kefélős álmokat szeretem, de viszont ahol azzal a csajal álmotam aki tetszik és kedvez, az is jó volt :p
2016. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Ozmium42 ***** válasza:
100%
A legszebb álmaim film szerűek, sok szereplővel, hosszú, bonyolult, de konzisztens cselekménnyel. A szereplők nem valóságosak, de változatos, kidolgozott a személyiségük, és megismerkedek velük, megkedvelem őket, az ilyen álmoknak általában van egy központi megoldandó problémája, és ebben veszek részt. Rossz érzés, mikor felébredek ilyenkor, és szinte egy világ omlik össze.
2016. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam, hogy nemrégen született kislányom, akit Zsanettnek hívtak. Hihetetlen boldogságot éreztem álmomban, mikor a kezemben tartottam őt.

Bár nem tervezek még kisbabát, mégis, mikor felébredtem rosszul éreztem magam, hogy az egész csak egy álom volt. :)

2016. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Apukám hazajött (10 éve meghalt)

2. Hogy házasodni készültem, álomszép fehér ruha volt rajtam, hajam feltűzve, jött az autó értem, egy új passat, narancssárga virágokkal díszítve, épp ment le a nap, egy kilátó tetején voltam..

2016. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A héten álmodtam, hogy elefántgondozó voltam, és volt egy bébi elefánt, akire vigyáztam, én voltam a pótmamája. Imádom ezeket az ormányos állatokat, csodálatos álom volt.
2016. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudatos álmodó vagyok, így elég sok kellemes élményben volt részem, nem is tudnék kedvencet választani.
2016. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!