Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben elég furcsákat, morbid dolgokat álmodok. Igyekszem részletezni.


Az elsőben (amire emlékszem), meg kellett ölnöm a családomat először, hogy ÉN megölhessem magamat. Úgy végződött, hogy lefejeztem őket. (Tudom, hogy hülyén hangzik)


A másodikban egy olyan akasztós kötélnél találom magamat, alattam egy székkel, majd felébredek


Aztán jött a harmadik tegnapelőtt éjjel. Lelőttem valakit, majd másnap a suliban mindenki elkerült, gúnyt űzött belőlem. Itt is felmerült az öngyilkosság. Én pedig sírtam a Mamának, hogy ébresszen fel, nem akarok börtönbe menni, ez biztosan csak egy álom. Tudtam, hogy álmodok, de csak nem ébredtem fel.


Volt még egy. Egy ismerősömnél laktam (nem tudom ki az). Valami szellem volt a lakásában, aki nem engedte, hogy embereket beengedjünk a házba,ha éjjel a szellem (akit nem láttunk) észrevett, akkor villanyok kapcsolódtak. Nem féltem, de gyakran bujdosnunk kellett.


14/L, a válaszokat előre is köszönöm :)



2016. júl. 14. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
valami nincs rendben veled lelkileg
2016. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod. Elgondolkodtató amit írtál, de fogalmam sincs mi gond lehetne. Nem éltem át komolyabb lelki traumát sem.
2016. júl. 14. 20:13
 3/8 anonim válasza:
valami nincs rendben veled lelkileg
2016. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
lehet,hogy valami nincs rendben veled lelkileg
2016. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is.
2016. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szia:) bizonyára stressz lehet az oka, valami motoszkálhat benned viszont van egy oldal amely segíthet neked. Álmoskönyv a neve telefonra is letölthető alkalmazás ingyen, van könyvben is de ha csak rá keresel google-n szerintem akkor is megtalálod. A lényege az hogy az álommal kapcsolatos kulcsszavakat beírod a keresőbe és kiírja hogy az adott szó mit jelent :) például én tegnap egy kastéllyal álmodtam amire rá is kerestem és azt írta ki hogy nem adom önmagam. Nekem mindig sokat segít és remélem most tudtam neked is :)
2016. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenképpen kipróbálom az említett applikációt is! Mentek a zöld kezek! ;)
2016. júl. 14. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, és ez az álom jelzi, hogy már nem vagy gyerek, de még nem is vagy felnőtt. Családodat megölni: jelzi, hogy önállóságra vágysz. Öngyilkosság gondolata: próbálsz magad is megváltozni, hogy minél jobban elfogadjanak a társaid.


Akasztókötél székkel: ugyanezt jelenti: el akarsz érni valamit, amiért áldozatot kell hoznod, Az eszközeid megvannak hozzá, talán támogatnak is, csak azt nem tudod még, hogy fogj hozzá.


Lelőni valakit: ez is a belső feszültséget jelképezi. Valakitől vagy valamitől szabadulni akarsz, minél hamarabb, annál jobb alapon. Talán cikinek érzed a gyerekkori önmagad hülyeségeit. Talán az osztályodban is vannak olyanok, akikkel nem vagy jóban. Erre utal a következő rész is, hogy azt álmodod, hogy mindenki kerül téged. Másrészt meg ezt a megfelelési kényszered álmodtatja veled, ami lányoknál/nőknél erősebb, mint fiúknál/férfiaknál (általában).


A harmadik álmodban pedig a szellem, aki nem enged be embereket, az a te éned egy darabja, aki azt akarja néha, hogy "hagyjatok békén, magánszférára van szükségem!"

2016. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!