Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom olyat, hogy...

Gyakran álmodom olyat, hogy megerőszakolok nőket, de sosem tenném meg gyakorlatban. Ez mégis miért van?

Figyelt kérdés
Legbelül egy beteg állat lennék, ami álom formájában jön elő? Kezdek megijedni az álmaimtól. Egyébként még csak nem is fantáziálok erőszakról.
2016. aug. 9. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam olyan baromságokat álmodni, amitől ép ésszel undorodom, sosem tenném. Egy-kétszer még normálisnak mondható, bár ha nálad gyakran előfordul akkor lehet azért valami jelentése. Pl kielégítetlen szexuális vágy, ami így csapódik le. Persze még ez sem jelenti azt, hogy egy beteg állat vagy, hisz az álmaink nagyrészt nem tudatosak. De elsősorban magadban kell keresned erre a választ.
2016. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy előző életed, vagy éppen valaki más személyisége jön felszínre álmodban. Amíg ébren nem vágysz ilyesmire nincs baj szerintem.
2016. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

alvás közben a racionális tudatrész ki van kapcsolva. És a morális érzék is, a lelkiismeret is... össze-vissza álmodunk. Ezekben vannak vágymaradékok (nem az erőszakra, csak a szexre) és az álomképekbe (képek!) belevegyülve a képeken látott, filmek hírek borzalmai. Nem tartjuk még csak különösnek sem, ha azt álmodjuk, a körúton egy oroszlán jön velünk szembe, vagy marcangolva zabálunk valamit (az álmok a vágyak világa, ott vannak, amelyet morálisan éberen elutasítunk)


- elalvás előtt 2 órával kapcsolj ki mindent és olvass, írj, rajzolj, zenélj, vagy szép zenét hallgass, nyugodtabb és jobb lesz az álmod, napközben éberen is nyugodtam pihentebb leszel

2016. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak addig fogod álmodni, amíg hagyod hogy felzaklasson, bűntudatot keltsen benned.Ez esetben nem kell ezzel az álommal törődni és megszűnik egy idő után.
2016. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!