Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges olyan, hogy tudom...

Lehetséges olyan, hogy tudom befolyásolni valaki álmait meg azt hogy mire gondoljon?

Figyelt kérdés

Álmomban azt álmodtam, hogy másik -egy szeretett személy- nő álmai szemszögéből láttam, az álmát.

Azt vettem észre, hogy amikor nagyon erősen gondolok erre a személyre, azt ő megérzi. Ugyanakkor azt is tudom, hogy ő tudja hogy én mire gondolok. Valahogy túl sok a véletlen, de én nem hiszek a véletlenekben.

Teljesen mindegy hogy épp milyen napszak van, ha erősen koncentrálok rá, akkor abban a percben elérhető a közösségi oldalakon.



2016. aug. 28. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Irány a pszichológus.
2016. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Véletlenek nincsenek..megérzed ha arra gondol le tudnà veled élni az életét?

Mire jo ha gondolsz rà és tudod megérzi jo a radara veszi a jeleket ha a valo életbe nem kommunikàlsz vele? Egy idő utàn beleun

2016. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Pszichológiai eset vagy.
2016. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
Nem.
2016. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy mire gondoljon, csak a politikusoknak sikerül a demagóg szövegeikkel.
2016. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!