Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?...

Ez az álom mit jelenthet? Nagyon fontos

Figyelt kérdés

Ahol elek van kukoricatermés.

Este volt, sötét. Az egyik része a kukoricának füstölni kezdett. Majd később begyulladt, egyre nagyobb volt a tűz, de mégis csak azon a reszen terjedt tovább. Féltem hogy eleg a ház, es a kutyám.(aki valójában 2eve meghalt)

Kétségbeesésemben hívtam egy tűzoltót, de o azt mondta hogy nem jon ki, gúnyos volt, es azt hitte ez vicces. Nagyon káromkodtam ezért telefonon keresztül. Visszamegyek a kukoricáshoz es mar nem egett tovább, eloltotta valaki.

Később csak kis foszlányok maradtak meg, hogy a tűzoltó es en egy part alkotunk. Viszont féltem hogy olyan dolgokat siettet amit nem szeretnek.

A régi házunkban voltam egy pakoltam a cuccom, hogy hozzakoltozzek.

Ennyi maradt meg. Ez vajon mit jelenthet?

Nagyon köszönöm.:-))

19/L



2016. aug. 31. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy álmodtál valamit. Nem minden álomnak van jelentése. Mégis milyen választ várnál erre?
2016. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óvakodj a tűzoltóktól, főleg, ha kutyájuk van!
2016. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy gondolom olyan válaszokat várnál hogy: húú ez biztos az előző életedből lehet valami emlék foszlány, vagy hogy a tűzoltó lesz majd biztos a jövendőbelid, meg hasonlóan nyálaskodó válaszokat vársz úgy sejtem..:)
2016. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az álom azt jelenti, hogy aludtál.
2016. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!