Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodhatok ilyeneket...

Miert almodhatok ilyeneket mostanaban es mit kezdjeka buntudattal?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban gyilkolok meg brutalisan embereket puszta kezzel almaimban. Eddig csak ismeretleneket de legutobbi almomban egy osztalytarsamat.

Nincs vele semmibajom sot joban vagyunk. Az alom a kovetkezo volt



Berangattam a legfelso emeleti mosdoba, beszelgettunk kiderult h utalja az otthoni helyzetet, rengeteg problemaja van es ezzel nem tud mit kezdeni. En, egy baratom es ez a lany voltunkcsak ott. Elkezdtem megfolytani, eltortem a nyakat es bedobtam a lanyt alefolyoba (ami ugy mukodott mint egy csatornafedel).

Ezutan mentem orara mintha mi sem tirtent volna. Kerdeztek is h nem talalkoztam-e vele. Nem.

Egyik baratnoje oran szolt nekem h most azonnal mennunk kell. Kirohantu nk a terembol, es mondta az osztalytarsam h arrol a lanyrol van szo, menjunk a legfelsore. Kerdezgetttem h mi tortent vele, jol van-e miert kell mennunk. Majd amikor azt felelte, valaki meggyilkolta meglepodtem mintha nem tudtam vna rola es par konnyet is elmorzsoltam.... A mosdoban mar harman fogtak a lanyt, probaltak elesztgetni, a csatornabol ver bugyogott fel, az o vere... Majd lassan elkezdett a lany mozogni, nyoszorogni, en pedig azt mondtam, oljuk meg mostmar, vessunk veget a szenvedesenek, igy csak rosszabb neki.... (Persze csak hogy ne tudja elmondani mi tortent)


A lany kuilonben uj tanulo az osztalyban,moat 11.-ben jott hozzank es tok jol megvagyunk, joban vagyunk....


Miert almodhattam ezt? Teljesen elborult. Nem vagyok agressziv fajta foleg nem puszta kezzel brutalisan gyilkolos, aki masnak meg egy masik almomban szetroncsolta, pepesse verte az arcat



2016. szept. 18. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm en valtoztatnek az eletvitelemen majd elfelejtenem az egeszet.
2016. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De megis miben? Nem vagyok egy agresszor, egeszsegesen elek, becsuletes, megbizhato, oszinte ember vagyok. Sportolok, rendet tartok magam korul, mindig lehetosegeket keresek es probalom magambola maximumot kihozni. Ugy elek mar most is ahogy mindig is akartam, ezert is ijeszt meg ez ennyire
2016. szept. 18. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egy neves pszichológusunk szerint mindenkiben lakik,egy kis Hitlerke.

Tudatunk mélyén ott lapul egy agresszív "ÉN",akit-jó esetben-a jobbik "ÉN"elnyom.Az az agresszív én,időnként előjön-jó esetben csak-álmainkban,de általában olyankor,ha elfojtásunk erőfeszítésbe kerül.

Az,hogy miért pont egy kedves osztálytárssal szemben,az összefüggésben lehet az óvodáskor udvarlási módszerével,amelyet annak idején valószínűleg elfojtottak benned.


Egy indián mondás szerint az emberben két farkas lakik:Egy jó,és egy gonosz.Az növekszik,amelyiket etetjük.

2016. szept. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általában az ember akkor álmodik ilyenekkel, amikor ezen már gondolkodott, és sokat agyalt ezen!
2016. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!