Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek.

Sokszor van bűntudatom amiatt, hogy az exemről álmodok.

Ezekben az álmokban sohasincs köztünk semmi. De a multkor volt egy szörnyű álmom. Meg akart erőszakolni, én nem hagytam, megöltem. Aztán nem sokkal később azt álmodtam, hogy új barátnője volt, én pedig össze akartam a lánnyal barátkozni, megismerni őt. A legutolsó ilyen álmom: szülinapom volt, ő pedig ajándékot hozott. Teljesen baráti gesztus volt.

Szóval ezek az álmok nagyon külömbözőek, nem egységesek. Még álmomban sem csalom meg a párom, szeretem, és ezekben az álmokban is végig arra gondolok, hogy szeretem. Mégis bűntudatom van. Hogy lehetne ezt megszüntetni?



2016. szept. 30. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint még az lenne a kérdésem, hogy veletek történt már ilyen?
2016. szept. 30. 20:40
 2/6 anonim válasza:
Egyszerüen hiányzik neked, de hát ez majdnem minden exnél ott van. Én általános és közép suli óta gyötrödöm dolgozatos álmokkal pedig annak már 5-10éve lassan és csak mérséklödtek elmulni nem akarnak. Nem tehetsz ellene ez tudatalatti dolog.
2016. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy még megvan köztetek egy bizonyos szintű lelki, tudati kapcsolat.Még valamelyest egymásra vagytok hangolódva.Ez a láthatatlan kötelék a kapcsolat megszakadása után is sokáig megmaradhat még.Főleg, ha valamelyik fél táplálja ezt a köteléket azzal, hogy túlságosan ragaszkodik a másikhoz, gondolatilag köti.

A magad részéről úgy tudnád ezt lejjebb építeni, hogy megváltoztatod a hozzáállásod.Próbálsz érzelmileg semleges maradni vele szemben. Az álmokon pedig nem rágódsz, hanem egyszerűen csak elengeded őket.

2016. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azokat,akiket szívből szeretünk,örökre szívünkbe zárjuk.

A szeretet örök.

Mivel magas erkölcsi normákat követsz,még álmodban sem csalod meg társadat,aki irígylésre méltó szerencsés ember.


Álmaink,a szívünkbe zárt embereket asszociáció útján előcsalja emlékeinkből.Ez normális.

Én is szoktam álmodni exemről,bár igen ritkán,pedig nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet,melyben halandó volnék ismét vele élni.


Megszüntetni?

Miért fontos az?

Vedd tudomásul,hogy ő része volt életednek,s az amit vele leéltél alakította mostani szellemiségedet.

Nem kell a múltat végképp eltörölni!

2016. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) az a helyzet, hogy az exem csúnya dolgokat művelt velem. Emiatt szakítottam vele, de azután még sok dolgot bevallott, ami miatt megutáltam őt. Talán azért álmodok róla, mert ez mély nyomot hagyott bennem. És az is, milyen naiv voltam. De nem bánom, mert sokat tanultam belőle.
2016. okt. 1. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert egy szerencsétlen szűz vagy...
2016. okt. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!