Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szürke ház, fekete macska,...

Szürke ház, fekete macska, kés ezeknek van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
álmomban egy üres fehér szobában ébredtem nem volt rajta ablak semmi bútor csak egy piros ágy minden piros volt rajta és amikor felkeltem 3 darab fehér oszlop volt rajta a szürke ház,fekete macska,kés odamentem a macskához megsimogadtam szeme szürke volt visszamentem az ágyhoz a telefonomért hogy majd lefényképezem de nem találtam visszanéztem a macskára egy fekete ruhás ember volt csukjával a fején nem láttam az arcát elestem és felkeltem másnap ugyanezzel álmodtam van ennek valami jelentősége? és mit tegyek a rémálmok ellen folyamatosan csak rémálmaim vannak mit tegyek ellenük?
2016. okt. 22. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A piros szín indulatos,vad természetre utal.

Amíg nem fejted meg álmaid jelentését,addig mindig többször fognak ismétlődni. Rémálom legtöbbször akkor alakul ki,ha túl zaklatottan fekszel le,lelki problémáid vannak.

A fekete macska jelentése pedig kockázatos vállalkozás.

2016. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!