Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik ėnünk (egyeniségün...

Melyik ėnünk (egyeniségünk) lehet az igazi az alombeli vagy az ebrenleti?

Figyelt kérdés
megfigyeltem,hogy almomban valahogy melyebbek,egyertelmubbek az erzeseim.Az egyenisegemnek is egy masabb,szabadabb,oszintebb formaja nyilvanul meg de meg sorolhatnam a kulonbsegeket.Ez jo erzes.de mi lehet az oka ennek a kulonbozosegnek? ami almomban megvan bennem az miert nincs a valosagban? meg lehet valahogy tanulni bizonyos erzeseket,reakciokat athozni valosagba.beilleszteni ebrenleti allapotba?
2016. okt. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden, ami benned zajlik, az te vagy. Az is, ami álmodban történik, meg az is, ami ébren. Csak ébren valami okból kifolyólag elnyomod azokat az érzéseket.

Ezt kell megkeresni, hogy mi az oka annak, ami miatt nem tudsz olyan érzéseket generálni magaddal szemben, mint az álmaidban.

De a kérdés egyébként azért nem helytálló, mert mindkét "egyéniséged" az "igazi".

2016. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elős teljesen jól leírta.
2016. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Álmunkban valóban önmagunk vagyunk, ébren viszont az egónk veszi át az irányítást (a legtöbbünknél legalábbis).
2016. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elgondolkoztam a valaszokon.hat nehez rajonni mit nyomhatok el magamban.az egoval meg vegkepp nem tudom mit kezdhetnek?ki lehet valahogy iktatni?

almomban sokkal intenzivebben elek at mindent.a felelmeket,szerelmet,boldogsagot.de almomban peldaul ezerszer jobb tud lenni a szex is,mert ebben is intenzivebbek az erzesek.tehat almomban nem csak lelekben.erzelmileg vagyok teljesebb,de a fizikai erzesek is mint erintes, vagy peldaul egy targy tapintasa szinten sokszorosa anak amit ebren megtapasztalok.ugy szeretnek ebren is ilyesmit erezni de nehez..bar ott van peldaul a teriszony.azt almombol hoztam.persze azt akaratlanul.mert eloszor almomban jottek remalmaim magassagrol. aztan egy ido utam mar ebren is feltem magasban.

2016. okt. 24. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem külön én.

Álomban csak spirituálisan nyitott vagy, így sokkal jobban éled meg dolgokat tanulásért, felkészülésért, stb.

Igen, meg lehet tanulni. Írj rám s segítek. Akár valós éned, érzéseidre találásában is.

2016. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mindenki alomvilagban el? es itt nem ebrenleti alomvilagra celzok...


szerintem ehez hasonlo kerdes mindennap van par...

2016. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!