Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? (bővebben lent)

Kr11va kérdése:

Mit jelenthet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ritkán álmodok de a mostani különösen furcsa volt számomra. néhány szót lementettem reggel a telómba így ugranak be jelenetek az egészről.


Fényképeket készítettem nem tudom kikről gondolom baráti társaság lehetett. Nagyon sokat fotóztam aztán jött egy madár (talán galamb nagy csőrrel) aki támadott engem jött repkedett felém csapkodott a szárnyával és nem tudtam tőle tovább fotózni. Nagy por lett körülöttünk a madár meg csak támadott végül beleállt a csőre a fejembe a homlokom felé. konkrétan a hajam kezdetéhez. Aztán mikor felkeltem még éreztem is tlaáán fél percig még azt a nyomást ott a fejemen ahogy a csőrét beleállította.



2016. okt. 27. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy zaklatott lelkiállapotú álomnak tűnik. Az hogy reggel érezted az csak attól van, hogy az álmunkban élethű a fájdalom és kell egy kis idő (pár perc / se) amíg "feláll a rendszer".

Nekem hasonló amikor kínoznak álmomban az ténylegesen fáj még ébredés után egy kicsit. Egyszer olyan is volt, hogy seggbe harapott egy denevér és amikor felébredtem fájt a helye. :D

2016. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az ÚR üzen! Biztos valami rosszat cselekedtél, a szentélek próbált beléd hatolni, de te ellenálltál, néha ezért fájdalmas a behatolás.
2016. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!