Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik voltak a legérdekesebb...

Mik voltak a legérdekesebb álmaitok?

Figyelt kérdés
:-)

2016. okt. 28. 19:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Többször is álmodtam már, hogy az anyámmal csinálom...
2016. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én többször menekültem hatalmas tornádó elől. Ekkora még a tvben sincs.
2016. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az álmom a II. Vh. időszakában volt. Szovjetunió és Németország szövetségkötésre készült. Összehívták az embereket ezért. Osztálytársaimmal be kellett állnunk a sorba, hogy meghallgassuk a békekötést, de se németek, se szovjetek nem voltunk, ezért féltünk, hogy észreveszik, hogy nem oda tartozunk és megölnek. A békekötés pillanatában Hitlert lelőtték, amit csak onnan láttunk, hogy ráborult az asztalra,( Később kiderült, hogy egy szovjetbarát német volt.) Ezután olyan rossz érzés tört rám, hogy féltem, hogy mikor robban ki egy mészárlás :( nagyon megrázó, de érdekes álom volt.
2016. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

apámmal szexeltem kutyapózban.

22/L

2016. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Leírva nem érdekes. Volt egy rossz évem 2013-ban. S nagyon magányosnak érezém magamat, néztem a falat, majd oldalra s ott volt egy kislány, olyan angyali arca volt. Kinyújtottam felé a kezem, ő egyet hátralépet. Azt gondoltam ezt azért teszi, azt hiszi megakarom dugni. Aztán mosolygott, és csak néztem őt.


Majd másnap is álmodtam vele, akkor már nem nyúltam felé, mert tényleg megakartam dugni. Csak mosolygott.


Majd ez a lány Megjelent a valóságban is, ezt onnan tudom, hogy úgyanakkora volt a termete, és a mosolya is. Kedvesség jőtt belőle, és az a tisztaság, amit álmomban éreztem belőle.


Majd évekkel később derült, ki hogy ő nem kislány, csak kislányos. Szóval udvarolhattam volna neki, nem lett volna belőle pedofil botrány. De hát kislányosan nézett ki.


A másik álom, az azért érdekes, mert egy olyan lánnyal történt, aki íránt nem érdeklődtem, olyan unalmas jelenlét vette körül, csend, és szomorúság.


Az álom leírva nem érdekes. Ültem az ágyon, nagyon rossz kedvem volt. S aztán ez a lány Megjelent, és átölelt, én magammal húztam az ágyra, már a dugáson járt az eszem.

A fülembe súgta, hogy most még nem csinálhatjuk, mert megvan neki, és amúgy is szűz. Ez engem nem érintett csalódással, ő volt felül és jó volt érezni őt.


Aztán az álomból könnyezve ébredtem. S másként néztem a lányra, de még mindig unalmas,csendes légkör vette körül. Az álom miatt bepróbálkoztam nála, ami sikertelenül végződött, mert nem felnőtt nő, nincsenek saját döntései,az van amit anyuci mond neki. De ez idén látszik is rajta, hogy frusztrált,ideges...

A farkam kitudná őt kezeli ebből, de még gyáva ahhoz, hogy anyucinak ellentmondjon. Így csak masztikázik,mialatt rám gondol.

(Ez van gyávakukac)

2016. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerelmemmel találkoztam, magamhoz öleltem és sírtam...
2016. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mentem egy helyen, mellém szegült a főnöknőm és valamiért letolt, majd megmarkolta (...) és úgy mentünk fel a lépcsőn egy darabon.
2016. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ma álmomban a munkatársnőm az ölembe tette a lábait és (nem nézett rám, de) ide-oda mozgatta (enyhe lábfétis).
2016. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon egy síkon mozognak az álmaitok, látom
2016. nov. 18. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 Én vagyok Bogicka.


Mesélek még egy álmom. Ezt még senkinek sem meséltem 7 pecsétes titok. Szóval az álom:

Jött egy csajszi kérdezte mit keresek, mondtam neki tégedet. Azt mondja nem ismer. Mondok neki én ismerem. Erre ő - honnan?

A szemed! - feleltem.

Riecsiztem belenézve és a szívedre gondoltam. Az mondja - Ne szórakozzál! Aztán átöleltem, és bocsánatot kértem sírva, mert bűntudatom volt, úgyanis a szembogarába nézve éltem át a gyönyört. Ennek köszönhetően bebocsátást nyertem belső világba. Igen megszálltam, mint egy perverz Bakkecske és csak szexet akartam.

Azt mondta: Emlékszem. Ezért volt nedves minden este a bugyim!?

Mondom: Igen, drágám. Gondoskodtam, hogy akadálymentesen hatoljak mélységesbe.

Azt mondta mindent megbocsát, hiszen attól még jó ember vagyok, hogy nem jelentett Számomra többet egy darab húsnál, de mivel bebocsátást nyertem a szemén keresztül, megismertem lényét, igen a lelkét, ezért volt gyönyör a szivdobbanására gondolni. Könnyeztem. Bűntudatom volt. Attól a pillanattól kezdve vigyázzni akartam rá, mint fecske a fiókira.

Megkértem a kezét, tudtam nagyon jó főz, házias. Supernagyi lesz... Hol is tartottam? Igen! Egy gyűrűt dobott a mellkasomba (nem 100%, valami más is rémlik, de a...aha itt van a felszínen...kő? Nem az...megvan! Egy szívet! Miért gondolkoztam ezen annyit?

Majd amikor felébredtem ott volt egy plüssszív, és a neve volt belehímwzve: Alexandra.

2016. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!