Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban egyutt voltunk, ez...

Almomban egyutt voltunk, ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Ezzel a fiuval nyaron ismerkedtunk meg egy hotelba, azota sokat talalkoztunk de mostanra mar nem is beszelunk egy oknal fogva.

En az elejen mar oda voltam erte es azt mondta o is amibol nem tudom mennyi igaz. A vele toltott ido annyira jo volt.

Almomban csak annyi tortent, hogy veletlen ossze talalkoztunk. Eleg zavarba voltnk egymas elott ennyi ido utan aztan o megcsokolt es mondta,hogy velem akar lenni. Ezutan kezen fogva setaltunk es elkisert a kolegiumomhoz ahol rosszul lettem.

Es annyira figyelmes volt meg minden.

Es igazabol ennyi a lenyeg.

Annyira boldogan kelltem fel, hogy almomban talalkozhattunk ha a valo eletben mar nem. Jo erzes volt "vele lenni ".

Szerintetek ez az az alom jelent valamit es egyszer az eletben egyutt leszunk?


2016. nov. 3. 10:04
 1/1 anonim válasza:
Az álmoknak szerintem jövőbe látó képességünk nincs de önmagunkba látó van. Ez az álom azt jelenti fontos számodra és hiányzik neked. Nem tudom mi lehetett az ok amiért nem találkoztok de ha nem hatalmas akkor érdemes lehet újra felvenni a kapcsolatot.
2016. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!