Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vált már valóra az álmod? Az...

Vált már valóra az álmod? Az enyém igen, csak az a baj, hogy rénálom volt.

Figyelt kérdés

2016. július 17-e éjjel; borzasztó rémálmom volt. A párommal menekültünk egy bevásárlóközpontból, mert néhány ember lövöldőzni kezdett. Rohantunk ki a hátaó kijáraton a parkolóba, ahol az autó volt. Én vezettem, a párom hátul foglalt helyet, míg nem, valaki észre vette hogy sikeresen menekülünk. Nem tudtam beindítani az autót, így beült mellém az anyósülésre. A kommunikáció ami köztük zajlott, úgy tűnt, mintha csak ketten lennénk az autóba, mivel a hátsó ülésről soha nem érkezett válasz. Majd hirtelen képszakadással újból futva menekültünk, míg nem megláttam egy táblát, ahol a túlélők névsora volt látható. A saját nevem ott szerepelt, csak éppen a páromé nem, aki mindeközben ott állt mellettem. Zokogni kezdtem, és nem értettem. Míg nem

Végre megszólalt és közölte velem, hogy ő már sajnos nem

Él.


(A páromnak semmi baja, talan emiatt a sokk miatt emlekszem az egesz álomra)


Reggel mindent elmesletem neki, majd 2016. Július 23-An München, Németországban terror támadás történt, 9 ember halt meg, egy bevásárlóközpontban az emberekre lőttek.



2016. nov. 16. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nem valószínű a dolog.

mert ilyen nem történt ott.



Ha mégis igaz volna az álom amit leírtál akkor meg már minek értelmezni?

Az élet azóta túlhaladottá tette az üzenetet.


Amúgy miért most jössz elő a történettel? 4 hónappal ezelőtt történt.

gyanús vagy te nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

2016. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem az volt hogy szeretkeztem egy lánnyal a suliból.

Két éve együtt vagyunk.Ráhel <3

19/F

2016. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is történt már meg,hogy megálmodtam egy-egy élethelyzetet.azt mondják,hogy ez azért van mert a idős egy sÍban fut.Nincs se múlt,se jelen,se jövő.de nem igazán értek én se hozzá.
2016. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*idő egy sÍkban fut
2016. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!