Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a visszatérő álmom miért,...

Ez a visszatérő álmom miért, mitől, mi okozza, mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
Jó pár éve már , hogy idős kutyám meghalt. Kb. 1 éve rendszeresen visszatér ugyanaz az álmom, ott van velem megint mintha semmi nem történt volna, én tök boldog vagyok, hogy ott van velem miközben azon agyalok, hogy ismét befog következni, hogy meghal és azon gondolkozom álmomban, hogy mivel már így is idős, mennyi 1-2-3 év még és akkor megint át kell élnem, megélnem ugyanazt ? Mindezek mellett még azon is töröm a fejem, hogy a környezetemben mit mondok, mivel magyarázom, hogyan lehet az, hogy egyszer már meghalt most mégis itt van és él.

2016. dec. 6. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! A soraidból úgy érzem,hogy nem engedted el teljesen a kutyát,és ezért álmodsz vele.Úgy érzem,hogy mély nyomott hagyott benned a kutya elvesztése.Vagyunk ezzel az érzéssel így egy páran.Én is így voltam.Nekem muszály volt elaltatnom a kutyánkat,mert egy daganatos betegség ráment szegénynek az agyára (ezt röntgen képen láttam).Bármikor megzavarodhatott volna,és akár minket is megharaphatott volna. :-( Bűntudatom volt,de az orvos is azt mondta,hogy ő is így döntött volna.Őrízd meg a szívedben az emlékét,és szeretettel gondolj rá,és fogad el,hogy ő már elment.Az emlékét senki sem veheti el tőlled !
2016. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az álom a mély kötődési kapcsolatoktól való félelmedet szimbolizálja. Azt, hogy minden kapcsolatban ott van a veszteség lehetősége, és sokan azért zárkóznak el inkább a kapcsolatok kialakításától, hogy ne kelljen csalódniuk, ha elveszítik a szerettüket. Az álom vonatkozhat baráti, vagy párkapcsolatra, amibe nem mered beleengedni magad, részben a csalódástól való félelem, részben a környezeted ítélkezése miatt (attól félsz, hogy a kapcsolat megszakadása után a környezeted téged fog okolni).
2016. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mindkettőtök meglátásában van igazság. A kutyámat mind a mai napig "gyászolom".

Nem baráti, nem párkapcsolat terén,de valóban vannak olyan dolgok az életemben ami miatt én vagyok a "hunyó" a környezet szemében.

2016. dec. 7. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
# 3: Gondolom, akkor családi kapcsolatok... ott szokott lenni elsősorban a "bibi".
2016. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mindig megálmodtam a szeretteim halálát, legyen az állat vagy ember. Szóval sok emberrel előfordulnak furcsa esetek.
2016. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!