Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apukám elhunyt a múlt hónapban...

Apukám elhunyt a múlt hónapban, sajnos és nem tudtam sokat mellette lenni amennyit szerettem volna?

Figyelt kérdés
Volt egy álmom apukámmal ez a következő? feküdt az ágyán hirtelen felkelt és azt mondta hogy gyere fiam most kell mennem, vár már kiment az udvarra vizet hányt össze esett és meghalt én erre felriadtam és nem tudtam hova tenni az álmot hogy mit akart ezzel mondani, de ma kaptam rá választ mai nap a temetőből kikértük a hamvasztási igazolást és november 30-a volt és én az nap vagy előtte való nap álmodtam ezt már nem emlékszem tisztán hogy melyik nap volt az . El sem hittem tudata velem ezt hogy most már tényleg testben is távozik tőlünk, erre szeretnék válaszokat kapni tőletek akivel történt ilyen vagy tudja rá a választ hogy miért volt így hogy elköszönt tőlem vagy hogy értelmezzem ezt?

2016. dec. 12. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A válasz az, hogy ezzel saját lelkivilágodat próbálod nyugtatni, mert lelkifurdalásod van. A tudatalattid szállítja az álmokat neked, hogy feldolgozd.
2016. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit elmulasztottál, akarod bepótolni.

Nem sikerül.

Az élet megy tovább, aki állandóan a múlton rágódik, annak nincs jövője.

Bele kell nyugodnod a megváltoztathatatlanba, a véglegesbe. Azelőtt kell megtenned, mielőtt mentális bajod lenne.

2016. dec. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kozeli baratom ugyan ilyen esetrol szamolt be az apja felkeltette almaban es elkoszont tole es a borondjevel kisetalt a hazukbol. Egy ket napra ra meg is halt az oreg. A fiu ugye tavol volt tole igy nem ert oda idoben. Valszeg meg akarta nyugtatni gondolom teged is a tied.
2016. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"A válasz az, hogy ezzel saját lelkivilágodat próbálod nyugtatni, mert lelkifurdalásod van. A tudatalattid szállítja az álmokat neked, hogy feldolgozd." Egyértelműen ez a helyzet, tökéletes válasz!
2020. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!