Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet a folyamatos,...

Mitől lehet a folyamatos, rossz álom minden egyes éjszaka?

Figyelt kérdés
Nyár óta új szobában alszunk (ketten) és gondoltam jól jönne oda egy tükör. Senkit sem akarok megbántani, de én ezeket a "természetfeletti" és társai dolgokat egyenesen baromságnak tartom de mióta ott az a tükör, mindeketten folyamatosan rosszat álmodunk minden egyes éjszaka, kivétel nélkül. Hiába nem hiszek az ilyenekben, de másra nem tudok gondolni,. mint hogy a tükör lehet a hibás.. Lehet ebben valami? (a tükör az ágy fölött volt, de nem szemben, nem is fölöttünk)

2016. dec. 20. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Felerősítheti a negatív energiákat.
2016. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem tudom, hogy a tükör miatt van-e, de legalább te álmodsz valamit
2016. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyu. Szerintem van egy problèmád amit nem tudsz megoldani ès ez számodra erre gondolni pánikszerű èrzèst vált ki. Abból az időböl amit egyedül töltesz egy nap, ha meghaladják ennek a problèmának a gondolatai az 51%-ot akkor bizony álmodban előjön mèghozzá testet fog ölteni. A pánik ès fèlelem lesz a formálója ennek a "testnek" esemènynek, amit álmodsz.
2016. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem én hogy az álmok valamennyire összefüggenek a valósággal, ami fura, hogy ha rémálmomvan, az mindig arról szól hogy valaki üldöz, meg akar ölni, bántani akar stb, és mindig egy olyan ember aki felismerhetetlen (maszk, sisak, homály) egyetlen esetben volt egy családtagom. de az hogy lehet hogy mindketten minden éjjel rosszat álmodunk?
2016. dec. 20. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Rakd ki a szobából a tükröt és figyeld elmúlik-e a rossz álom.Ha mindenképpen tükröt akarsz oda, akkor lehetöleg bagua tükör legyen.
2016. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert beszeltek roly
2016. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A*
2016. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!