Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők, figyelem! Mit...

Álomfejtők, figyelem! Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Több nővel egy kastély folyosóján mentünk. Álmomban azon gondolkodtam hogy egy ilyen szép helyen miért nem csináltak nagyobb ablakokat. A bal oldalon végig sok kicsi ablak volt, ezt néztem, azt nem tudom mi volt odakint, csak hogy az ablakoknak fehér keretük volt, a folyosó pedig fényárban úszott. Majd egy bálterem szerűségben voltunk, ahol báli ruhákban voltunk. Minden lány kapott maga mellé egy női tanárt, akik szintén báliruhákban voltak. Viszont egy lányak és nekem nem jutott tanár. Majd a terembe sétált két férfi, én pedig arra gondoltam, hogy akkor majd mi velük fogunk táncolni. Sem az arcokra, sem a ruháikra nem emlékszem, annyit tudok hogy sötét hajuk volt. A terem pedig szürke volt egy arany csillárral. A férfiak mögött pedig nagy ablakok voltak (három), amik sok kis részre voltam osztva, fehér kerettel, burgundi függönnyel.


A válaszokat köszönöm!


17/l



2016. dec. 22. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

wáá szuper álom lehetett:D

nők=különös összefüggések xd

ablakok=sok pici bizonyiték

fényár=nagyon magas és ritka

bálterem=szórakozás, közös-társas meditáció

tanár=olyan személy ami megnyugvást ad

táncolni=szerelmet vallani asszem

nem emlékszel rá azt jelenti láttad de nemtod felidézni

arany csillár=nemes származás

nagy ablak=nagy skill

fehér keret=jóindulat

függöny=bármikor eltünik, szövetség

férfiak=nagy létező idegenek


gratula, bejutottál a kastélyba.. ott minden aranyban úszik, kristályból vannak a dolgok, minden nagy ott, csillámlik, nagy gyöngyöző mintázat is van ott, meg napfény... A világ tetején van, szörnyen nagy, az ilyen asztrálutazás komoly dolgot jelent, pl ha felkelsz és igy néz ki a szobád (lehetséges) na sok sikert:)

2016. dec. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szimbolumokért internet, személyes fejtésekért tudnom kéne életedből dolgokat.

Lehet, csak tanulnod kellett valamit, érezned jövőért.

De ha szeretnéd, írj rám pár párhuzammal, aztán hátha...

2016. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!