Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha hetek óta...

Mit jelenthet, ha hetek óta ugyanavval a lánnyal álmodom, pedig valóságban nem ismerek még hasonlót sem?

Figyelt kérdés

Ezenkívül csak egy visszatérő álmom szokott lenni, hogy katona vagyok. De most hetek óta rendszeresen álmodok ugyanavval a lánnyal. A történetek különbözőek, már amikre emlékszem. Néhányszor arra is volt példa, hogy felkeltem mosdó program miatt, majd amikor visszaaludtam, lényegében folytatódott az álmom a lánnyal. (ilyet még nemigen tapasztaltam)

Az álmom csak minimális részben erotikus, többnyire hétköznapi történések.

Mellesleg, 12 éve házas vagyok.



2016. dec. 23. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:

"Mit jelenthet, ha hetek óta ugyanavval..."


Hogy nem tudsz helyesen írni.

2016. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
1-es,ki kell ábrándítsalak,az evvel-avval ugyanúgy helyes,mint az ezzel-azzal.Nézz utána,ha nagyon unatkozol.
2016. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az álmom csak minimális részben erotikus"

What?

2016. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2/4 Időpont ma 20:30

Nem ábrándítottál ki. :-9

Még ha ebben igazad is van( nincs. Az azzal, ezzel az "az, ez" mutatószavak ragozott alakja - attól, hogy sokan használják helytelen formában még nem lesz helyes), de az "ilyet" akkor sem helyes.

2016. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az emberi agy nem képes új arcot kreálni.Az arcok akiket látsz nap mint nap , idegeneket , elraktározódnak a tudat alattidban. Lehet ,hogy nem ismersz ilyen lányt , de már láttad . Az utcán , a villamoson , akár csak egy pillanatra.
2016. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Utánanéztél,vagy csak fotelszakértő vagy,ahhoz pedig lusta,hülye,hogy megkeresd?Magyar nyelv,irodalom,valamint néprajz szakossal "ugatsz".Attól még,hogy ma már nem sokan használják,nyelvtanilag helyes,tehát semmi okod nem volt a kérdezőt leoltani.Nem is a kérdésére válaszoltál,kezdjük ott,ráadásul még eszetlenséget is írsz.
2016. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ú most olvasom ,hogy házas vagy akkor bocsi .Bár ez nem jelenti azt ,hogy nem lehet igazam ,de kisebb az esély .
2016. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A lány,álmaid nője.Egy eszményi nő,aki még nem született meg a Föld történetében egyszer sem,ahogy a nők eszményi férfija sem.
2016. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Magamat nem számolva.:)
2016. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasonló. Eléggé furcsa volt, hogy olyannal álmodtam, akit nem is ismerek..
2018. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!