Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez egy jel ez az álom? Vagy...

Melody72 kérdése:

Ez egy jel ez az álom? Vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam 2 nappal ezelőtt hogy rákos vagyok és fekszem a kórházi ágyamban, a többire nem nagyon emlékszem.

Tegnap pedig azt álmodtam, hogy a kórházi ágyamon ülök, körülöttem a szüleim és a barátom, sírtam és féltem mert nem akartam meghalni, meg azt kiabáltam sírva hogy nem halhatok még meg, még velük kell lennem, és hogy figyelnem kellett volna az az a nap előtti álmomra, és el kellet volna mennem kivizsgálásra,mert hogy az az álom tuti hogy egy jel volt... ha jól emlékszem végső stádiumban voltam de nem tudom milyen rákkal és már nem használt volna semmi kivéve egy kezelés, amit Magyarországon nem tudtak megcsinálni az orvosok, de anyu felajánlotta, hogy segít,mert ő valamiért tudta, hogyan kell csinálni(egyébként ápolónő volt).Kendő is volt a fejemen. Az álom vége az lett, hogy meghaltam. Ez az álom jelenthet valamit?



2017. jan. 1. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Elég fura álom. Nem tudod, miért álmodtad ezt? Valamiért foglalkoztat ez a kérdés? Beteg voltál? Vagy valaki más a családban, ismerősök között??

Egyébként az álmok nem úgy jelentenek valamit, hogy ahogy megálmodtad, az úgy meg is történik.

2017. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát, egy érvétel nem kerül sok fáradtságba.Abból már so kminden kiderül, ha aggódsz.Szerintem érdemes lenne.Bár néha az álmok eltúlozva vagy sok idővel előre mutatják meg a dolgokat.Tehát lehet hogy bújkál benned valami nem túl súlyos betegség, csak az álom felnagyítja.De lehet szó egy nagyon problémáról is, ami akár sok év múlva jön elő.Csak annyi hogy oda kell figyelni...
2017. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Az emberi pszichében a bűn,és a halál osszeolvadt.

Aki bűntudatban él,várja a halált,s az már csak részletkérdés,hogy gyilkos embertől,állattól,vagy betegségtől várja valaki.


Létezik egy jelenség,amikor a psziché megérez lappangó betegséget,amikor azt érzékszervek még nem érzékelik ,de az sosem ilyen direkt álom.


Kérlek gondold át életed,és mérlegeld,mi okozhatott ilyen súlyos lelkiismeretfurdalást,hogy pszichéd arra halálbüntetést osztott ki neked!

Minden bűn halálos,ha arra nincs megbánás,és Isten kegyelme,de

Nincs olyan bűn,melyet Krisztus kegyelme nem fedezhet be,ha bánva azt átadjuk neki!

2017. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazábol egy kicsit félek a ráktól, de nem tudom, hogy ez az álom miatt van-e.

Olyan nagyon nagy bűntudatom szerintem nincs... Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 2. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
2-éve azt álmodttam,h polip van bennem .S pár hónapja észrevették,h van is.Megis műtöttek.
2017. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!