Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenhet?

Ez mit jelenhet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nagyon szeretek, de sajnos nem tudja...az álmom az volt, hogy kijöttünk a nagyszüleim házából egy csomó gyerekkel rajtam kívűl. Mindenki haza indult, én is. Anyukamnak direkt látványosan egy puszit nyomtam az arcára, mire az a fiú nem is köszönt nekem és bánatosan, zsebre tett kézzel elment mellettünk.

2017. jan. 3. 14:57
 1/3 anonim válasza:

Lehet elment a tescoba bánatába és a zsebében aprót keresett és leitta magát Tescós vodkával :D és vissza ment a nagyszüleidhez és felbontottak 1 jó kis házi pálinkát és együtt piáltak :D aztán látványosan berúgtak és bánatosan másnaposan kelt reggel :D


Amúgy aranyos vagy , fogadjunk azt akarod hallani hogy azt jelenti hogy tuti biztos te is tetszel a fiúnak és ahogy látta hogy anyukádnak látványosan puszit adtál :D így vágyott a csókodra és bánatos miattad :) ébresztőőőőő :D

2017. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo most na.😂 Hulyen hagnzik de hat most na😂😂 amugy jo humorod van, jot derultem😂😂😂👌👌
2017. jan. 3. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Álmod jelzi,hogy pszichéd fejlődésének azon pontján állsz,amikor elválik szülő szerete,a másik nemhez való vonzalmadtól.

2017. jan. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!