Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddig a legjobb Es a...

Mi volt eddig a legjobb Es a legfurcsább/bizarabb almotok?

Figyelt kérdés

Nekem a legbizarabb az nem rég volt hoy mentünk haza Es útközben zalalkoztunk 2 egyel nagyobb ismerosunkkel ! Aztan nem tudom mi történt de egyszer csak azon kaptam magam ( álomban) hogy a barátaimnak azt mesélem hogy ok megerőszakoltak

Aztan kergették minket Es mi elmentünk a töltéshez ( a víz felőli részéhez) Es ott volt oylan is akivel nem vagyok annyira joba

Hideg volt de azt mondtak hogy muszáj atusznunk addig amíg nem találunk valakit ( de senki nem volt Es a MASIK oldal messze volt) Es Kabatnak belementunk a vízbe es usztunk Aztan meg az lett Hog nem tudom hogy de egy régi osztálytársam ( Ja akikkel úsztak azok a régi osztalytarsaim voltak) azt magyarázta hogy a radiátor hőszabalyozolyan a számok egy-egy várost jelölnek, ami nem tsom hogy jött ide de ez volt !

Na Es nektek Miylen Jo Es bizarr/rossz almotok volt

Amugy meg valami ---> az fentebb levo álmom mit jelenthetett



2017. jan. 3. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt jelenti, hogy titokban perverz vagy?


Én egyszer álmomban 19 éves voltam egy párhuzamos világban, ahol Orbán Viktor volt az elnök. Nyomorult egy korszakban éltem 2017-ben, ahol semmi sem valósult meg a vissza a jövőből és a terminátorból sem. Na jó volt néhány dolog, de az említésre sem méltó, mert hát vagy repülő autó röpdeszka önbefűzős Nike cipő méretre álló kabát vagy semmi. Sok sci-fi-t láttam, de aligha valósult meg úgy istenigazából egy is. Lidérces álom volt mondhatom meg aztán megalázó, mert én egy 65 éves vénség vagyok és vénségemre 19 éves testbe zártak. Még nyugdíjt sem kaptam.

2017. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:D
2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én három furcsát is írok.


1. A nappalinkban voltam. Egy néni kötögetett a fotelban és elkezdtem vele beszélgetni és akkor jöttem rá, hogy ezt az álmot egyszer már álmodtam. Mondtam is a néninek. Erre annyit mondott, hogy "Tudom, hogy már álmodtad ezt"



2. Ez elég hülyén fog hangzani, de két lépcső vezetett az égbe. Az egyik teljesen egyenes volt, a másik meg ilyen kacskaringós, meg voltak ilyen kis kitérők benne oldalra.

Az egyenes úton egy fekete macska ment, de lógatta fejét, rosszkedvű volt, meg csak kullogott.

A kacskaringós lépcsőn pedig egy szürke macska ment. Ő vidáman ugrált, élvezte a lépcsőt, meg ezeket a kiugró részeket. Viszont így is ugyolyan gyorsan/lassan haladt mint a másik. Aztán megszólalt a háttérből egy hang, pontosan már nem tudom mit mondott, de a lényege az volt, hogy a halálba vezető utat két féle képpen lehet megtenni. Az a lényeg, hogy az ember boldog legyen és használjon ki minden lehetőséget, ami az útjába kerül.



3. Ez pár napja volt. A halállal beszélgettem. Ez a szokványos csukjás, kaszás figura volt. Mikor végeztünk egy biciklin eltekert :D

2017. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Álmomban a kazah hadsereg megszállta Magyarországot. Csapatszállítókon érkeztek a Balatonhoz, ellenállás gyakorlatilag - az óriási létszámfölényük miatt - nem volt. Ugyanolyan homokszínű járművekkel érkeztek, amilyenek a valóságban is rendszeresítve vannak náluk.

Vonattal felutaztam a fővárosba, és döbbenten láttam, ahogyan az egyik Duna-hídon emberek ezrei vonulnak kelet felé, cuccokkal a kezükben, hátukon. És nem értettem, a Honvédség, a magyar állam hol van, miért engedi ezt.

2017. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két egymást követő éjszakán volt ugyanaz az álmom. Szerencsésnek mondahtom magam mert tapasztaltam a tudatos álom egyik fajtáját.

Azt álmodtam, hogy beszállok egy liftbe. Útközben lefelé megáll. Pislákolni kezd a lámpa, kicsit rázkódni kezd. Abba hagyja. Csend és nyugalom aztán egyszercsak hirtelen leszakad.

Olyan valósághű volt, mintha a valóságban zuhantam volna.

Becsapódás pillanatában felriadtam.


Másnap ugyanez az álom.

Annyi különbséggel, hogy amikor meglátom a liftajtót már tudtam, hogy le fog szakadni!!!


A tudatos álom ebben az esetben annyiban merül ki, hogy tudtam, hogy ez megint az az álom és, hogy mi fog történni.


Viszont van az a fajtája amikor irányítani tudjuk álmunkban a történéseket. Ha tudtam volna, biztos, hogy nem szállok be a liftbe.


Ezt nem értem. Hiába egy álom volt csak. Ha tudtam, hogy le fog szakadni, akkor mért szálltam be???

2017. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!