Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett az álmom mögöttes...

Mi lehetett az álmom mögöttes tartalma?

Figyelt kérdés

Csak egy részére emlékszem már. A célom az vele, hogy valaki aki szokott olvasgatni álomkönyveket, vagy érdekelt a dologban, segítsen megfejteni hogy vajon mit jelenthet ez az egész. A következő álomtöredéket akkor írtam, ébredés után.

Azt hiszem Alexának hívták (De már ez sem biztos...) . Kimentem a tesiteremből a lépcső alatti ajtón, és ő letült a lépcső alá, az ajtó mellé egy padra. Beálltam vele szemben, minthacsak anyát akarnám telefonon felhívni, de valójában csak a szépségét akartam csodálni akár csak egy pár pillanatra... Rám nézett, majd egy parab papírra kezdett irogatni. Már nem emlékszem pontosan mit, de a szöveg lényege ez volt: Nem tudom hogy tetszem-e neked, lehet hogy csak véletlen egybeesés hogy mindig körülöttem vagy, de ha szerinted ,,Én vagyok a suli legdögösebb csaja" (fura volt ez a nyelvezet, mert én próbálom kerülni az ilyesfajta szavakat) akkor beszélgessünk hétfőn. ,,Szerintem helyes vagy". Egy őszinte mosollyal adtam a tudtára, mit gondolok. Visszamosolygott, majd megfordultam és igyekeztem gyorsan eltávozni a helyszínről. A szívem kalapált. Ahogy a sarkon átfordultam rohanni kezdtem. Úgy éreztem én vagyok a legboldogabb ember a világon. A sarkon (És ez egy visszatérő motívum az álmaimban) egy sárga traktort láttam. Csak úgy ontotta a füstöt. Masszív fehér, de átláthatatlan füstöt. Egy cigányember ült rajta, benne a füstben... Én átmásztam a traktoron - Habár könnyebb lett volna kikerülni - Elnézést kértem, és a cigányember biccentve azt mondta ,,Semmi baj!". Majd tovább rohantam, a szívem még mindig majd kiugrott, de akkor valami megváltozott.

Felébredtem. Ez volt életem egyik legszomorúbb pillanata. De csak egy pillanat volt. Már megtanultam mi az elengedés és a beletörődés, szóval úgyéreztem túl vagyok rajta. Kértem hogy mutassa meg nekem a szerelmet, megmutatta, majd elvette és porrá tört vele... De nem vagyok túl... Nem tudom hogy létezik-e az a lány, de ha akár egy kis esély van rá, meg szeretném találni mert tudom, boldog lehetek mellette. Már nagyon rég éreztem a boldogságot... Nem is emlékszem milyen az...

Leírás a lányról: Max 170cm (de inkább alacsonyabb) Barna haj, ami két oldalt lóg le. Sima és egyenes haj. Szép, fehér bőre volt. Nem emlékszem milyen színekben járt, sem a szemére, de az feltehetőleg barna, vagy zöld volt. Nem túl sok, de legalább valami van.

Tudom hogy akkor az írás hevében ilyeneket írtam hogy "meg akarom találni" stb..., de nincs ilyen célom, az pedig nem lenne korrekt ha átírnám. Szimplán tudni akarom mit jelenthet ez az egész. A mostani célom az életemben, a szerelem megtalálása, de még nem találtam meg a megfelelő lányt, aki szép, megfelelő beszélgetőpartner tehát intelligens, és képes szívből szeretni. 16 éves vagyok, talán érthető hogy ezen jár az eszem. Talán ez az álom adhat néhány választ, vagy legalább beleláthatok a lelki világomba. Ezért szeretném megfejteni.



2017. jan. 16. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyveknek semmi természetfelettit nem takarnak, mindegyik álomrészlet csak magyarázat egy érzésre, ami van azért történik, mint amit egy álmoskönyv is ír, vagy nem. Az álmoskönyv inkább csak segíthet a felismerésben.

De az álmok elsődleges lényege sosem abban rejlik, amit álmodsz, hanem abban, hogy milyen érzést tudsz társítani az adott álomhoz, emberhez, helyhez, helyzethez, stb.

Ez mind olyan érzés, amit a valóságban elnyomsz, vagy elnyomnál, vagy csak szimplán nem tudsz valami miatt a felszínre hozni. Ezért jó, ha megfigyeled, milyen érzéseket mihez párosítasz álmodban, mert valójában a valóságban is azt 'akarod' majd érezni.

Ezért is hülyeség, amikor valaki jövőbelátásról beszél az álmaiban, mert ilyen nincs. Az van az álmodban, ami benned van.

2017. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarán az álmomban azt látom, amit a valóságban is szeretnék? Amit képtelen vagyok megszerezni, de nagyon szeretném?
2017. jan. 16. 12:23
 3/6 anonim válasza:
Egyet kell értsek az első valszadoval.Az álom nem természetfeletti jelenség hanem a tudatalattid játszik veled,egyszóval azt almodsz amit igazából szeretnél tudat alatt valahogy így!
2017. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Jól leírta.

Semmi extra, vágysz egy jó csajra, akit a farkadra húzhatsz. Ennyi.

Ez az egész álomfejtés egy baromság. Az ember álma az agya tudatalatti tartalmát vetíti ki. Ha valamire nagyon vágysz, azt gyakran megálmodod, de legtöbbször csak játszadozik velünk az agyunk.

2017. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Álmod,a saját elmédnek terméke!Arról álmodtál,amire vágysz!

A vágy a te korodban igen indokolt,és természetes,de óvakodj attól,hogy álmaid által megfestett nőt kutass a való világban.Ahogyan lehetetlen,hogy téged bárki megfessen minden vonásoddal elméjével,ugyanúgy lehetetlen ez számodra egy valós nő megfestése képzeleteddel.


Egyet tehetsz:Te igyekezz azon,hogy a nők álmai beteljesítőjévé válsz.

Vigyázz!Azt,hogy milyen a nők álomférfija,csak a nőktől tudhatod meg,ha elég ügyes vagy.

2017. jan. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kösz a válaszokat :) Főleg a 4. válaszolónak, szép szavak és hasznos tippek. köszi :)
2017. jan. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!