Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami különösebb jelentés...

Van valami különösebb jelentése, hogy elég gyakran medvék szerepelnek az álmomban?

Figyelt kérdés

Sok álmomban szerepel medve.Nem mindig élő medve,hanem van hogy medve szobor,faragott medve ... Mindig megjelenik.Amikor élő medvével álmodok,akkor eleinte elkerül,de aztán mindig visszakerülök az eredeti helyszínre,és olyankor a medve meg szokott támadni és kérhet,de soha nem kap el.

Az egyik álmomban pedig pont ellenkezőleg volt.A medve volt az,ami először bántani akart,majd ő volt az,aki megmentett egy átlagon feletti méretű vaddisznótól (sokkal csúnyább is volt,mint egy átlagos vaddisznó) .. mégpedig úgy,hogy az utolsó pillanatban átváltozott egy fekete oroszlánná.Ugyanazzal a vaddisznóval is álmodtam már párszor,ő mindig beszélt hozzám.A medvék soha nem szólaltak meg egyik álmomban se.



2017. jan. 28. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Hordjál álmodba szuronyos puskát .

Nem lesz kergetés ,és amég felnem ébredsz örűlhetsz a' medve bőrének.

2017. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Van feleséged/férjed?

Ha nincs, lesz...

2017. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszer biztos lesz,de egyenlőre még nem szeretnék,mivel csak 17 éves vagyok.Még nincs szükségem férjre :D
2017. jan. 28. 21:39
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
10-et nyugodtan letagadhatnál...
2017. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Agyilag szerintem te is nyugodtan.
2017. jan. 29. 10:16
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha én tagadnék le 10 évet, akkor 48 lennék. Annyi idős koromban ugyanúgy nem hittem az álomfejtős, meg egyéb ezós maszlagban, mint ahogy ma sem hiszek.
2017. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nem hisz ezekben,akkor talán nem kéne rontania a levegőt itt.Nem kéne oltogatnia,és beszólogatnia másoknak.Az ember azt hinné,hogy ennyi idősen van normális esze magának... de úgy látszik,hogy nincs.
2017. jan. 30. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Arany drága bogaram! Egyrészt sehol sincs a szabályzatban olyan pont, mely a Miquel nevű felhasználóknak megtiltja a válaszadást. Másrészt meg miért jó neked az, ha csak olyan válaszokat látsz, amik szerint 5x5=24? Szerintem kutya kötelességem felhívni a figyelmedet arra, ha valamit nem jól tudsz, nem pedig adva alád a lovat, meghagyni téged a tévedésedben.
2017. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az tény,hogy ha valaki nem jól tud valamit,akkor fel kell világosítani,és bebizonyítani,hogy nincs igaza.Azonban maga semmiben sem segített,semmilyen értelmes választ nem adott,csak belém kötött.Ha annyi esze lenne,mint amennyit gondol magáról akkor normális választ adott volna.De paff,az értelme csak ennyire futotta.
2017. jan. 30. 17:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Na végre,erre vártam!
2017. jan. 31. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!