Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal, és számunkra fontos...

Halottal, és számunkra fontos emberekkel álmodni, valamiféle üzenet?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodtam a halott nővéremmel, aki még születésem előtt meghalt. Mindig ugyan azt a szituációt. Egy elhagyatott raktárba vagyok és menekülök egy emeleten. És egy lépcsőhöz érek és elkezdek lefele szaladni, ahol a nővérem áll és néz érzéstelen arcal. De sohasem érek le a lépcsőn. Mindig mikor az utolsó fokon állok vissza kerülök a közepére.. És egyszerűen nem tudom megfejteni mit üzenhet, mert szerintem ez nem véletlen.

2017. jan. 28. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet de az már nem teljesen ő. Csak egy másik valóságban lètező megfelelője
2017. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Èn az èdesanyàmmal szoktam àlmodni,aki màr nem èl. Màr règ lâttam àlmomban az arcàt,de pl tegnap is hozzà beszèltem. Azt szűrtem le,hogy ha vele àlmodok,figyelmeztet szàmomra kellemetlennek megèlt esemènyre.
2017. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!