Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen létezhet?

Ilyen létezhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hozzáértőbbek segítségét szeretném kérni, mert nem mozgok otthonosan a témában.

A történet az, hogy beteg voltam 1 hétig. Itthon feküdtem nem nagyon mozdultam ki. Viszont én heti 4-5x edzek súlyokkal. A betegségem közben az egyik napról a másikra valami hihetetlen izomláz jött ki a combomban, mint egy kiadós lábedzés után.. csak hogy az nem volt az utóbbi 8-10 napban. Álmomban viszont edzettem valamelyik nap és lehet kicsit vicces legalábbis számomra az, de lehet attól izomlázam? Egyszerűen SEMMIT nem csináltam, ami indokolna izomlázat.


2017. febr. 9. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Állmodban edzettél,de honnan veszed azt hogy csak álom volt?Ezotéria világa relytéjes dolog,s ha nem hiszel,el se fogod hinni,de igen,mikor azt hitted hogy alszol,te nem aludtál,hanem transba estél(olyan mint az álom)de az valódi dolog,mert amit a lelked tesz,az megjelenik a testeden.Azt jelenti a lelked gyúrt,a tested meg megszenvedte azt.IGAZ!
2017. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezik,volt egy kisérlet ahol kettéválasztottak egy csoportot,és lekötötték a kezüket,h nem tudták mozgatni..azoknak akikkel gondolatban edzették a kezüket,kisebb volt a romlás ,hamarabb helyreálltak.
2017. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!