Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Üdv! Ritkán szoktam rosszat...

Üdv! Ritkán szoktam rosszat álmodni, de ez az éjjel megtörtént és borzalmas volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy nagyapámnál vagyok, ő az emeleten aludt mikor észrevettem, hogy egy csíkos rab ruhában betörő van a házban. Egy tigris is ólálkodott arra, úgy éreztem, hogy a betörőhöz tartozik, de nem féltem tőle. Felosontam az emeletre a szobába ahol nagyapám aludt, majd lassan halkan próbáltam 2-re kulcsolni az ajtót, de csak egyre sikerült. Majd szólítgattam papámat, hogy betörő..betörő, és tettem ezt mind hangosan nyöszörögve, mert a férjem felébresztett, hogy nyugodjak meg. Felébredtem, de mintha mégsem teljesen, mert csak mondtam tovább és nyöszörögtem. De nagyapám valamiért nem ébredt fel. Mit jelenthet ez a túl valóságos álom?
2017. febr. 17. 08:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Most mondja a férjem, hogy olyat is beszéltem, hogy itt van kint az ajtó előtt. Erre nem is emlékeztem.
2017. febr. 17. 09:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit jelentene? Semmit. Álom, azok meg általában ilyenek. Amúgy sem értem ezeket az álomfejtéses dolgokat, olyankor az agyunk mindenfélét kreál magának, semmi jelentése nincs.
2017. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán néha pszichológiai okai vannak egy-egy álomnak.*
2017. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezért is lettem volna kíváncsi, elég rossz passzban vagyok mostanában lelkileg.
2017. febr. 17. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Két dolgot jelent:


1. Aludtál.

2. Kevés B1 vitamin van a testedben.

2017. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!