Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 9 évig folyamatosan ugyan...

9 évig folyamatosan ugyan arról álmodok de folytatódik mint ha egy sorozat lenne . Ez mitől van? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 09:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ugyan az az 1 személy is benne van de nemismerem őt igazábol nemis láttam
2017. febr. 18. 09:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy találkozni fogtok.
2017. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem álmodom ugyanazt folytatásokban. Úgyhogy vagy Te nem vagy normális, vagy én. Mindjárt feldobok egy érmét...
2017. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Engem érdekelne, hogy pontosan miről szól ez a ,,sorozat"? Pl.: életszerű, folytatódik minden egymás után vagy vannak benne un.kiesett részek?
2017. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Folytatódik olyan mintha 2 életem lenne egyszerre álmomba és a valóságba .
2017. febr. 18. 17:06
 6/12 anonim válasza:
Akkor lehetséges, hogy egy előző életedről álmodsz, vagy arra emlékezem vissza álmodban. Én régen olvasgattam erről és szerintem lehetséges, bár ebben még nem vagyok biztos. Álmodban ugyanúgy nézel ki, mint a való életben?
2017. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen és a férfi akivel vagyok régimódi kaptamtölle énis olyan ruhát mert nem viseli el a jelenlegi öltözetemet túl modern . Sőt még a telefonomat is magammal vittem ottvolt álmomba és minden olyan mintha tényleg fogtamvolna szoval mintha megtörtént volna igazábolis.
2017. febr. 18. 18:16
 8/12 anonim válasza:
Érdekes. Szerintem számításba veheted az előző életet is, mert ugye folyamatos és olyan mintha tényleg megérintenéd a dolgokat. Utána olvashatnál, hátha találsz valamit erről az interneten.
2017. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Pont egy ilyen könyvet olvasok most.Dreamology-álomgyár(Lucy Keating).Ott az van, hogy találkoznak, és kiderül, hogy a srác is álmodik a lányról.És mindig, mindketten ugyanazt.Olvasd el, érdemes:)
2017. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló. Egy időben mindig egy bizonyos házban játszódtak a történteke, más és más szobáiban... :)
2017. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!