Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy sokszor...

Who? kérdése:

Miért van az hogy sokszor megálmodom mások emlékeit ugy hogy nem is ismertem azt az emlékképet, de nem csak ismerősét sokszor teljesen idegen ember emlékét?

Figyelt kérdés
Az egész fura lefekszem aludni majd mint aki befeküdt egy anonymus gépbe az ac ból , más testbe leszek más ember életében és emlékében , majd folynak az események és megismerek egy történetet , de annyira valóságos és tiszta álom mintha ott lennék , évek óta nem jöttem rá ez miért van.

2017. febr. 23. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Bar csak tudnam miert van.Nem egy gyakori kepesseg.Nekem is volt ilyen elmenyem viszont nem alomban,hanem ebrenletben.De sajnos csak egyetlen egy emberrel kapcsolatban mukodott.Sajnos szandekosan eloidezni nem tudom.Talan ezt nevezik emlekmegosztasnak.
2017. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod,hogy igaz,amit álmodsz?és az valódi emléke az illető/knek?
2017. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármi, amit álmodsz, lehet idegen, általad nem ismert ember emléke, vagy legalábbis tekintheted annak.

Az ismeretlen nem fog tiltakozni, hiszen azt sem tudja, te vagy-e.

2017. febr. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az egyik álmomban ismertem az illetőt és rákérdeztem arra az emlékre és igazam volt meg is lepődött , De a legtöbb álomban nem ismerem a személyeket csak belekerülök és végig megyek rajta mint 1 történeten
2017. febr. 24. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már majdnem olyan mint az Assasin's Creed :D Minden esetre az álmok a leg érdekesebb jelenségek amire a kitatók is aztmondják, hogy sokszer meg magyarázhatatlan, valami van az életedben, valami ami ezeket okozza, és lehet ez egyszerű de lehet komplikáltabb is. Az biztos hogy minden okkal történik :)
2017. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igyvan bonyolult , pedig nem hiszek az ilyen hokuszokban , de ezt nem tudom miért van
2017. febr. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!