Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudok a halott kutyamma...

Hogyan tudok a halott kutyammal almodni? Lehetseges ilyet?

Figyelt kérdés

Marmint el szeretnek tole bucsuzni almomban

Lehet ezt ha akarom vagy csak ugy jon?



2017. febr. 23. 19:30
 1/6 anonim válasza:
Nekem is kéne egy ilyen álom csak nem kutyával.
2017. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem sikerült. tudom sokan tudatalattinak mondanák, meg annak hogy beképzelem a dolgokat, de ez nem így van! az álmok nagyon is sok mindent jelentenek, és a szeretteink igenis kapcsolatba tudnak velünk lépni.

én szörnyen rosszul éreztem magam az miatt hogy el kellett altatni a kutyám, egész nap sírtam, és valahogy nem tudtam lelkiekben megbirkózni a történtekkel, azt éreztem cserben hagytam és becsapnám őt, mert megígértem neki hogy hazajön és újra játszunk. sajnos nem így lett. elég zaklatottan aludtam el és nem emlékszem mikor sikerül igazán mély álomba kerülni, de akkor megjelent álmomban. az őszinte, vidám pofijával hogy utoljára újra mellém feküdjön és rám nézzen azokkal a csillogó szemekkel amilyen mindig is volt. az egészben az az érdekes hogy sokkal erőteljesebben él bennem ez a kép mint a betegség napjainak képei.

bocsánat, hogy elmeséltem, de azért éreztem ezt fontosank, mert úgy gondolom az állataink akárcsak az elvesztett emberek akkor jelennek meg újra az álmainkban, ha megakadtunk a gyásszal, vagy magával az elvesztéssel. viszont ha úgy mennek el hogy tudják "jól" vagyunk és nincs oka annak hogy maradjanak és tudtunkra adják hogy ők is jól vannak akkor ilyen módon már nem jelennek meg, csak hetekkel, hónapokkal később emlékként. ajánlom figyelmedbe polcz alaine együtt az eltávozottal című könyvét..jól áttekinthetően, olvashatóan leír mindent az álmokról. remélem valamennyire azért tudtam segíteni.

2017. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudatos álomban megjelenítheted a kutyádat, de persze nem a halálból hozod vissza, hanem az agyad fogja interpretálni az ő mását az álmodban. Persze ettől még magad megnyugtatása végett ez akár jó módszer is lehetne, csak éppen a tudatos álmodást megtanulni elég hosszú ideig tart, az ilyen dolgokat meg jobb minél előbb lezárni, szóval szerintem búcsúzz el tőle a sírjánál, vagy beszélhetsz akár a fényképéhez is.
2017. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2017. febr. 24. 14:29
 5/6 A kérdező kommentje:

Es tudatos almodásra melyik a legjobb modszer?

Akár linket is kuldhettek

2017. febr. 26. 13:46
 6/6 anonim válasza:
Ha annyira akarod, hogy arról álmodj, akkor nem fogsz arról álmodni. Ha hanyagolod az erőlködést, és csak egy kis gondolat lappang benned, hogy beszélni akarsz vele, szerintem nagyobb esélyed van. Én álmodtam már a halott macskámmal, fel sem fogtam akkor, hogy halott, az álmomban kislány voltam, kb. 7 éves, és játszottunk a kertben, ott feküdtem vele a fűben, és ő boldogan dorombolt. Amikor felkeltem először azt éreztem, hogy hiányzik nekem, és hogy látni akarom, akkor jutott eszembe, hogy már több éve meghalt, (öreg volt már az édes kis hölgy) de utána mégis boldog voltam, mert tudtam, hogy nagyon jól érzi magát ott, ahol van. Álmomban valami olyat mondtam neki, amit a valóságban is, (szerintem ennek a történésnek az átdolgozása volt az álom, mert tényleg történt olyan, hogy a macskámmal feküdtem a fűben az udvaron, és beszéltem hozzá, már kicsit homályos az emlék) "Ezt a pillanatot soha nem fogjuk elfelejteni.", vagy valami hasonlót. Nagyon szeretem még mindig, nagyon kedves macska volt, csak az élete vége felé már egy kicsit zsémbes. Valószínűleg az egészségügyi problémái miatt.
2017. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!