Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent börtönnel álmodni?

Mit jelent börtönnel álmodni?

Figyelt kérdés
Soha nem játszott szerepet börtön az életemben, még csak börtön épület közelében sem voltam, illetve távol áll tőlem az olyan jellegű "munka",melynek az a következménye. Ma azonban mégis azt álmodtam, elkaptak a rendőrök, börtönbe kerültem, egy több fős zarkaba. Csak ez ragadt meg az alombol. Az utóbbi időben nem néztem olyan filmet, mely bortonrol szólt volna.

2017. febr. 23. 22:06
 1/3 anonim válasza:

Talán lehet hogy van valami titkod amit el kéne mondanod mert ha nem teszed úgy is kiderül és az mindig rosszabb mintha saját magad vallanád be.

Persze ez csak egy gondolat volt.. sok más hasonló dolog lehet.. Olyasmi is lehet hogy a sarkadra kéne állnod valamilyen dologban szóval lépned kéne mert ha nem teszed akkor rosszabb lesz számodra.

Remélem segitettem. 17/L

2017. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy szimbólum. Az emberek általában önmagukat börtönzik be, saját maguk rácsai közé. Korlátokkal, dogmákkal, hiedelmekkel, nem működő élethelyzetekkel, kapcsolatokkal.


Ezen gondolkozz el, hogy te korlátozod-e saját magad, és ha igen, mivel? Valóban van egy élethelyzet, ami már csak "börtönként" hat rád, és lépni kéne? Vagy esetleg te magad vagy nagyon megrögzött, és kicsit engedni kéne ezekből a korlátokból? Esetleg lehet, hogy félsz a korlátoktól? Nem ismerlek, lehet nagyon szabadúszó lélek vagy, nincsenek korlátok, nincs rendszer, és esetleg egy kicsit szigorúbbnak kéne lenni önmagaddal? Nem tudom, vagy nagyon korlátok között élsz, akár tudatosan, akár nem, vagy pedig nagyon szétszórt vagy, és kicsit rendre int az élet az álmon keresztül. Ezt már te tudod.

2017. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2017. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!