Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyen gyakran...

Miért álmodok ilyen gyakran az első szerelmemről?

Figyelt kérdés
Családom van, párommal 8 éve vagyunk együtt szeretem őt és van egy közös kislányunk. Mostanában gyakran álmodok életem első szerelméről. Egyszerűen nem értem miért. 11-12 éve volt már, az biztos hogy nagyon szerettem és nehezen tudtam elfelejteni, viszont azóta ugye mindkettőnknek családja van. Sokszor összefutunk mivel a közelben vettek házat. Nem vagyunk rossz viszonyban, ha összefutunk mindig váltak pár szót. De én úgy tekintek rá mint ismerősre vagy barátra. Igazából nem szoktam rá gondolni sem úgyhogy nem értem ezeket az álmokat. Heti egyszer biztos álmodok róla. Van hogy azt álmodom hogy csak átölel, vagy beszélgetünk. Éjjel pl azt álmodtam, hogy én vigasztaltam őt mert nagyon sírt valamiért. Komolyan nem értem ezeket az álmokat. Miért lehet?
2017. márc. 2. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy olyan misztikus része az embernek, hogy tudatalatti. Bár lehet, hogy te a felszínen elengedted őt, de elképzelhető, hogy tudat alatt nem. Vagy nem teljesen.
2017. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!