Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? Vagy nem is jelentett semmit?

Figyelt kérdés

Régebben sokat álmodtam,és az álmaim jelentései szinte mindig megtörtént velem. Ezért is lennék kiváncsi az álmom jelentésére,mert ugye az álmoskönyvbe nincs benne. Na szóval azt álmodtam,hogy ültem az ágyamon és eltörtem az új úszószemüvegemet,aztán észrevettem,hogy álmodok,és mivel ez az első úszószemüvegem,nagyon szomorú voltam,ezért tudatosan összeillesztettem. Aztán éreztem,hogy boldog vagyok.

Ennyi volt az álmom. Mostanában nagyon ritkán álmodok,ezért érdekelene,hogy ez mit jelent. A történethez hozzátartozik,hogy este tényleg nézegettem a szemüveget,csak ugye a valóságban nem tört el.



2017. márc. 5. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Este nézegetted az úszószemüvegedet és és mivel ez az első és fontos számodra nem akarod hogy baja essen tudalatt pedig erről álmodtál. Nincs jelentősége. Az álmaink mindig a belső érzéseinket vagy az aznapi történéseket vetíti álomképekben.
2017. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt találtam egy álmoskönyvben: Eltört szemüveg: struccpolitika; kitérsz egy kényelmetlen, ám fölöttébb hasznos beszélgetés, vita elõl.
2017. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!